DigiPRO

Samsungi kasum kukkus aastavõrdluses 60%

Samsung Galaxy S10+.Fotod: Geenius
See on DigiPRO artikkel. Loe DigiPROst lähemalt siit.

Samsung Electronicsi esimese kvartalis kasum kahanes 60% aastavõrdluses eelmise aastaga, firma käive vähenes 14%. Samsung andis juba eelmisel nädalal teada, et firma majandustulemused saavad olema ilmselt ootustest madalamad.

Firma kogukäive on eeldatavalt 53 trillionit vonni (umbes 45 miljardit dollarit) ja kasum umbes 6,2 trillionit vonni ehk 5,5 miljardit dollarit.

Eelmises kvartalis andis Samsung teada, et loodetavasti Samsung Galaxy S10 nutitelefonid aitavad kasumit kasvatada, hoolimata sellest, et seda müüdi kvartalis ainult paari nädala jooksul.

Samsung andis ka teada, et kogu aasta perspektiivis nad nutitelefonide müügis tõusu ette ei näe, aga ka mitte langust. See mõjutab nii nende enda telefonide müüki ka ka komponentide, näiteks OLED-ekraanide müüki.

DigiPRO on Eesti parima digiuudiste saidi täiendav teenus kasutajatele, kelle jaoks IT on ka töö.

Telli siit DigiPRO uudiskiri endale postkasti:

  • Kolm korda nädalas (esmaspäeviti, kolmapäeviti ja reedeti) spetsiaalne DigiPRO liikmetele tehtud kommenteeritud uudiskiri, et sa midagi olulist maha ei magaks
  • Iga uudiskirja magnet on meie ajakirjanike kirjutatud pikem artikkel, mis meie arvates võiks selles valdkonnas töötavaid inimesi huvitada ja neile vajalik olla

Loe DigiPRO kohta lähemalt siit

Märksõnad: , ,

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.

Populaarsed lood mujal Geeniuses