Uudis

SEB kliendid ei saa enam Pocopay kontot luua

unspecified.jpg

SEB panga kliendid, kelle jaoks SEB on ainuke pangakonto, ei saa alates tänasest oma panga kaudu Pocopay kontot avada, kirjutas Pocopay blogis avaldatud postituses.

SEB on pangalingi katkestamise kohta andnud vastukäivaid põhjendusi, muu hulgas viidates ka iseenda sisemiste protseduuride puudumisele. SEB-i poolne pangalingi takerdumine protseduuridesse ei mõjuta kuidagi olemasolevate Pocopay kasutajate tegevust ega neid, kes avavad oma kontosid mõnel muul moel kui SEB pangalingi kaudu.Pocopay tegevjuht Indrek Neivelt näeb selles üleüldiselt head märki: “Me usume, et Pocopay pakub kõige võimsamat pangakontot Eestis ning meil on mõnes mõttes hea meel näha, et see muudab konkurente murelikuks,” ütles ta.

Pocopay kontode avamine toimib sujuvalt ka läbi teiste pankade pangalinkide, seega on halvemas seisus hetkel vaid need SEB kliendid, kes pole jõudnud endale Pocopay kontot avada.

"Omalt poolt võime kinnitada, et Pocopays on paigas kõik vajalikud protseduurid sellise teenuse toimimiseks ning samuti pole esinenud mingeid tõrkeid teenuse senises toimimises," kirjutas firma esindaja.

Pocopay pakub peagi lisavõimalusi oma konto avamiseks, etteenus oleks võimalikult mugavalt kättesaadav kõigile sõltumata nende praegusest kodupangast.

Foto: Pocopay

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.