Uudis

SEB pangas saab nüüd avada lapsele konto videokõne kaudu

lapsed_arvutis_sihtasutus_innove_fb_leht.jpg

SEB jätkab oma videokõne kaudu kättesaadavate teenuste arendamist, lisades nimekirja lapsele konto avamise. Hetkel saab sarnaselt eelmiste videokohtumise teel saadavate teenustega uut võimalust kasutada ainult SEB kliendist lapsevanem.

Videokõne kaudu lapsele konto avamiseks piisab, kui annate sellest märku SEB kodulehel. Konto avamiseks soovitame lapsevanemal hoida videokõne ajal lapse dokumente käepärast, lapse osalust videokohtumisel tarvis ei ole.

7-aastastel ja vanematel lastel peaks konto avamiseks olema ID-kaart või pass. Noorematel lastel on samuti eelistatud mainitud dokumendid, nende puudumisel sobib ka sünnitunnistus.

“Lapsed saavad tänapäeval oma esimese arvelduskonto ja sellega seotud pangakaardi juba algkoolis ning nii nende jaoks, kes on kasvanud tehnoloogiliselt arenenud maailmas, kui ka nende aktiivses eas vanemate jaoks on videokõne igapäevateenuste kasutamiseks loomulik kanal. Laiendades kaugkanalites kättesaadavaid teenuseid, suuname oma kliente aina aktiivsemalt kasutama pangaga ühenduse hoidmiseks tänapäevaseid võimalusi,” sõnas SEB segmendijuht Triin Raudsepp.

Järgmise suure arendusena on SEBl plaanis hakata videokohtumises kättesaadavaid teenuseid pakkuma ka mitteklientidele. Seni saab SEBs videokõne kaudu avada juriidilise isiku kontot ning viia läbi eraisiku terviknõustamist. Aastaga on uut teenuste formaati kasutanud mitu tuhat panga klienti.

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.