Uudis

Seekord tulevad jõulud biitlitega: kuulus nelik jõuab lõpuks ometi Spotifysse ja mujale

the_beatles_in_america.jpg

The Beatles on üks menukamaid rokkansambleid ajaloos. Hoolimata kuulajate suurtest soovidest pole nende muusika seni voogedastusteenustesse nagu Spotify jaApple Music veel jõudnud. Muusikaajakirja Billboard sõnul tasub aga 24. detsembril rõõmustada. Väidetavalt on allikad neile kinnitanud, et just siis jõuab terve kuulsa neliku muusikakataloog enamikesse muusika voogedastusteenustesse.

The Beatles’i muusika on uutele platvormidele jõudnud aeglaselt. Kuigi nende muusika jõudis CD peale 1987. aastal, kulus pärast seda veel 22 aastat, enne kui see tänapäeva stuudiotehnikaga puhastati ja uuel kujul digitaalsesse vormingusse toodi. Ka kulus kuus aastat enne kui Biitlite muusika iTunes’i poodi jõudis.

Nüüd kui digitaalsed muusikapoed on asendumas voogedastusega, on ka viimane aeg ühe ajaloo armastatuima ansambli muusika kõigile kättesaadavaks teha.

Seda, kas kuulujutud vastavad tõele, näeme me juba paari päeva pärast. Kui jõululaulud kuulatud, oleks täitsa paslik „Revolver“ või „Sgt. Pepper's Lonely Hearts Club Band“ mängima panna.

Avapilt: United Press International

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.