Uudis

Selverist saavad nüüd toidukaupa koju tellida ka Pärnu inimesed

Alates 1. aprillist võimalik kõigil Pärnu ja lähiümbruse elanikel tellida e-Selverist kaupa kulleriga otse koju või kontorisse. Pärnumaa on esimeseks piirkonnaks peale Harjumaad, kus klientidel on võimalik kasutada e-Selveri teenust.

Lisaks Pärnule on võimalik kaupa tellida ka Paikuse, Sindi, Audru ja Sauga piirkonna elanikel. Esialgu on klientidel võimalik kaupa kulleriga tellida kaheks ajaperioodiks, kas kell 17:00-19:00 või 19:00-21:00. Soovides kaupa kätte saada sama päeva õhtuks, tuleks tellimus vormistada hiljemalt kell 11:00 või 13:00. Juba lähitulevikus lisandub võimalus ettepakitud tellimusele ka ise Selveri väljastuspunkti järele minna.

“Pärnumaa on sobiva suurusega piirkond e-Selveri teenuse laienemisplaanidega alustamiseks ja kogemuse saamiseks enne järgmiseid laienemisi,” sõnas Selveri juhataja Kristi Lomp. “Kliendid hindavad kõrgelt e-Selveri kiiret ja mugavat teenust. Seda kinnitavad ka numbrid, sest teenindusmahud on igal tegutsetud aastal kahekordistunud,” lausus Lomp.

“E-Selveri teenust on tänaseks kasutanud ligi 30 tuhat klienti ja neid lisandub pidevalt juurde,” lisas Lomp.

E-Selveri ostud saab teha lisaks arvutile ka mobiiliga. Kogenud kasutaja keskmine tellimuse esitamise aeg on e-Selveri keskkonnas 15 minutit ning aastas hoiab e-Selveri klient kokku terve nädala ärkveloleku aega. Maksta saab kõikide Eesti levinumate pangalinkide kaudu või krediitkaardiga.

E-Selveri sortimendis on hetkel ligi 16 000 toodet, mille juures on täpne toote- või tarbimisinfo. Mitmed toodete filtreerimise ja sorteerimise valikud võimaldavad kliendil kaupa valida vastavalt brändile, tootjamaale, hinnale, toitumisinfole jne.

E-Selver avati klientidele kasutamiseks esmakordselt 9. novembril 2015. aastal.

Pärnumaale plaanib laieneda ka Coop.

Märksõnad: , ,

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.