Uudis

Selverist saavad nüüd toidukaupa koju tellida ka Pärnu inimesed

Alates 1. aprillist võimalik kõigil Pärnu ja lähiümbruse elanikel tellida e-Selverist kaupa kulleriga otse koju või kontorisse. Pärnumaa on esimeseks piirkonnaks peale Harjumaad, kus klientidel on võimalik kasutada e-Selveri teenust.

Lisaks Pärnule on võimalik kaupa tellida ka Paikuse, Sindi, Audru ja Sauga piirkonna elanikel. Esialgu on klientidel võimalik kaupa kulleriga tellida kaheks ajaperioodiks, kas kell 17:00-19:00 või 19:00-21:00. Soovides kaupa kätte saada sama päeva õhtuks, tuleks tellimus vormistada hiljemalt kell 11:00 või 13:00. Juba lähitulevikus lisandub võimalus ettepakitud tellimusele ka ise Selveri väljastuspunkti järele minna.

“Pärnumaa on sobiva suurusega piirkond e-Selveri teenuse laienemisplaanidega alustamiseks ja kogemuse saamiseks enne järgmiseid laienemisi,” sõnas Selveri juhataja Kristi Lomp. “Kliendid hindavad kõrgelt e-Selveri kiiret ja mugavat teenust. Seda kinnitavad ka numbrid, sest teenindusmahud on igal tegutsetud aastal kahekordistunud,” lausus Lomp.

“E-Selveri teenust on tänaseks kasutanud ligi 30 tuhat klienti ja neid lisandub pidevalt juurde,” lisas Lomp.

E-Selveri ostud saab teha lisaks arvutile ka mobiiliga. Kogenud kasutaja keskmine tellimuse esitamise aeg on e-Selveri keskkonnas 15 minutit ning aastas hoiab e-Selveri klient kokku terve nädala ärkveloleku aega. Maksta saab kõikide Eesti levinumate pangalinkide kaudu või krediitkaardiga.

E-Selveri sortimendis on hetkel ligi 16 000 toodet, mille juures on täpne toote- või tarbimisinfo. Mitmed toodete filtreerimise ja sorteerimise valikud võimaldavad kliendil kaupa valida vastavalt brändile, tootjamaale, hinnale, toitumisinfole jne.

E-Selver avati klientidele kasutamiseks esmakordselt 9. novembril 2015. aastal.

Pärnumaale plaanib laieneda ka Coop.

Märksõnad: , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.