Uudis

Siin on 5 kõige paremat Eestis müüdavat telefoni, mida võid kohe ostma minna

Video: Mihkel Uba

Avalikkuse ette on jõudnud selle hooaja suuremate tootjate uued tippmudelid, seega on paljude inimeste jaoks kätte jõudnud aeg, mil nad soovivad telefoni vahetada.

Selleks, et otsust kergemaks muuta, avaldab Geenius taaskord nimekirja viiest parimast telefonist, mis hetkel Eestis müügil on.

Oluline on tähele panna, et tegu pole parima hinna-kvaliteedi suhtega telefonidega. Tegu on lihtsalt seadmetega, mis on mingites aspektidest kõikidest teistest turul olevatest telefonidest paremad.

Huawei P20 Pro

Loe Geeniuse arvustust siit.

Huawei suutis P20 Pro telefoniga tabada märki ning seda on kiidetud nii Eestis kui ka mujal. Tegu on äärmiselt võimeka tippklassi telefoniga, mil kena disain ning väga võimekas kaamera.

Tegelikkuses on telefoni tagumisel küljel suisa kolm kaamerat ning P20 Pro on ilmselt kõige parema kaameraga telefon, mida endale hetkel soetada saab.

Huawei telefoni miinuspooleks võib lugeda selle kasutajaliidest, millega jäljendatakse tihtipeale Apple’it ning mis võib mõningate kasutajate hinnangul olla kohmakas.

Telefoni hind algab 800 euro juurest.

iPhone X

iPhone X. Foto: Tanel Meos

Loe Geeniuse arvustust siit.

iPhone X on parim iPhone, mida hetkel osta saab. Kui soovitud operatsioonisüsteemiks on iOS, siis on kahtlemata parimaks valikuks just iPhone X. Võrreldes teiste iPhone’idega on sel uuenenud disain ning uus ekraanitehnoloogia. Samuti on igati võimekas seadme kaamera, mis teeb Apple’i telefonidele omaselt väga häid pilte.

iPhone X-i suurimaks miinuspooleks on selle hind, mis on võrreldes teiste samaväärsete lipulaevadega mõnevõrra kallim.

Telefoni hind algab veidi enam kui 1000 euro juurest.

Samsung Galaxy S9/S9+

Loe Geeniuse arvustust siit.

Kui otsid telefoni, mil silmatorkav disain ning tõeliselt äärest-ääreni ekraan, siis on parimaks valikuks hetkel Samsungi S9-seeria. Suuremal Plus-mudelil on nüüd ka kaks kaamerat ning Samsung tõi turule ka muutuva avaga kaamera, seega peaks jäädvustatud fotod olema veel eriti head. Samuti on märkimisväärselt hea selle telefoni ekraan.

Suurimaks miinuspooleks on aga võrdlemisi väike edasiminek võrreldes möödunud aasta Galaxy S8 telefoniga, mis võib tekitada olukorra, kus kiputakse kaaluma hoopis S8 ostu.

Galaxy S9 hind algab 650 euro juurest, S9+ hind aga 780 euro juurest.

Huawei Mate 10 Pro

Huawei Mate 10 Pro. Foto: Hans Lõugas

Loe Geeniuse arvustust siit.

See on telefon inimestele, kellele ei meeldi telefoni laadida. Mate 10 Pro on telefon, mil ilmselt üks parimaid akusid, mida hetkel ühestki telefonist leida võib. Lisaks sellele on igati võimekas ka ülejäänud telefoni riistvara, mis peaks kokku andma väga hea kasutuskogemuse.

Sarnaselt P20 Pro mudelile võib suurimaks miinuseks lugeda kasutajaliidese.

Telefoni hind algab 580 euro juurest.

Pixel 2 XL

Loe Geeniuse arvustust siit.

Pixel 2 XL on telefon, mis on sobilik kõikidele neile, kes armastavad puhast Androidi, mille sarnast kasutuskogemust on keeruline leida ühegi teise tootja telefonist. Samuti on Pixeli telefonide leivanumbriks nende kaamerad, mis suudavad jäädvustada tipptasemel fotosid, millele suudavad konkurentsi pakkuda vaid kõige paremate kaameratega telefonid. Telefoni hind on viimasel ajal ka langenud, muutes selle ostmise ka mõttekamaks.

Suurimaks puuduseks võib lugeda telefoni mõnevõrra vanamoelise disaini.

Telefoni hind algab Eestis 790 euro juurest.

Märgitud hindadeks on hv.ee poolt pakutud kõige odavamad hinnad.

Märksõnad: , ,

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto- ja rahaportaali olulisematest lugudest.