Slack andis teada, et suutis eduka investeerimisringiga koguda 250 miljonit dollari. Juhtinvestoriks osutus sel korral SoftBanki Vision Fund, mis on ka mitmetesse teistesse idufirmadesse investeerinud.
250 miljoni dollari kogumine tähendab, et Slacki väärtuseks on nüüd viis miljardit dollarit. Ettevõtte sõnul kasutavad nad raha paindlikuse säilitamiseks, mida on arvestades kasvavat konkurentide hulka ilmselt tarvis.
Bloombergi andmetel on Slackil alles ka suurem osa 591 miljonist, mille ettevõte hiljuti koguda suutis.
Slacki näol on tegemist ühe kõige kuumema idufirmaga, mis hetkel tegutsemas on. Ettevõte pakub äridele suunatud suhtlusrakendust ning viimaste andmete kohaselt on teenusel igal nädalal üle 9 miljoni aktiivse kasutaja.