Sony avalikustas uued ja täiustatud kõrvaklapid: WF-1000XM5

Sony avalikustas uued kõrvaklapid.Foto: Sony

Sony avalikustas uued juhtmevabad kõrvasisesed kõrvaklapid WF-1000XM5, mis on ettevõtte sõnul saanud eelkäijaga võrreldes mitmeid värskendusi ja täiustatud on klappide mürasummutust ning heli ja kõne kvaliteeti.

WF-1000XM5-l on nüüd kolm mikrofoni igas kõrvaklapis, sealhulgas kaks nii-öelda tagasiside mikrofoni, mis parandavad Sony sõnul müra summutamist madalatel sagedustel.

Kõrvaklapid on varustatud pea jälgimise tehnoloogiaga, mis kohandab pea liikumise automaatselt helivälja. See tähendab, et helid on joondatud nutitelefoni ekraaniga.

Kõrvaklappide otsikud on tehtud vahtpolüuretaanist, mis vähendab müra kõrgetel sagedustel. Lisaks on klapid saadaval neljas eri suuruses, sealhulgas üliväikeses SS-suuruses. Uued klapid on eelkäijast ka umbes 25% väiksemad ja ligikaudu 20% kergemad.

Vidinate aku kestab kuni 8 tundi ning kolm minutit laadimist annab juurde 60 minutit kuulamisaega. Lisaks on kõrvaklappide toosil juhtmevaba laadimine ja IPX4 veekindluse klassifikatsiooniga, nii et pritsmed ja higi ei takista muusika kuulamist.

Klapid on saadaval alates 2023. aasta augustist soovitusliku hinnaga 320€.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.