Uudis

Sony uus α6400 hübriidkaamera sai mitmeid häid omadusi kallimatelt kaameratelt

Sony tutvustas uut hübriidkaamerat α6400, mille eelkäijad on Eestis olnud päris populaarsed.

Eestis saab Sony α6400 osta alates  veebruarist ja selle hind on ligikaudu 1050 eurot. Seda on võimalik osta ka komplektis objektiiviga SELP1650, ligikaudse hinnaga 1150 eurot või objektiiviga SEL18135, ligikaudse hinnaga 1450 eurot.

Uuel kaameral on ülikiire autofookus (lubatakase, et see on 0,02 sekundit) ja reaalajas silmade automaatse teravustamise ja reaalajas jälgimise funktsioonid. Tänu AF/AE jälgimisele saab kaameraga pildistada kuni 11 kaadrit sekundis.

Kaameraga saab salvestada 4K kvaliteediga videoid ja sellel on 180-kraadine täielikult pööratav puutetundlik LCD-ekraan.

α6400 automaatse teravustamise süsteem on saanud mitmeid tehnoloogiaid Sony uusimast täiskaaderkaamerate seeriast, kaasa arvatud mudelitelt α9, α7R III ja α7 III. Uue kaamera pildialale on tihedalt paigutatud 425 faasituvastuse automaatse teravustamise punkti ja 425 kontrastituvastuse automaatse teravustamise punkti, mis katavad ligikaudu 84% pildialast.

Lisaks on Sony APS-C hübriidkaamerate uuel mudelil esimest korda HLG (Hybrid Log-Gamma) pildiprofiil, mis toetab Instant HDRi töövoogu, võimaldades esitada HDR (HLG)-funktsionaalsusega ühilduvatel teleritel kauneid ja elutruusid 4K HDR pilte.

Kaamera suudab jäädvustada FullHD videoid kiirusel 120 kaadrit sekundis kuni 100 Mbps, mis võimaldab salvestist üle vaadata ning viimaks redigeerida nelja- või viiekordse aeglustusega täiskõrglahutuse ja automaatse teravusejälgimisega videofailideks.

Märksõnad: , , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.