Uudis

Spotify HiFi teenus tuleb päris kopsaka hinnaga

Nähtavasti on Spotifyl tulemas uus pakett.Foto: Shutterstock

Spotify on muusika striimimisteenus, mida kasutavad miljonid üle maailma ja ka paljud eestlased. Entusiastid on pikalt oodanud, millal Spotify oma HiFi teenust hakkab pakkuma ning nähtavasti on varsti see aeg käes.

Ettevõte kinnitas 2021. aastal, et Spotify HiFi teenus tuleb, kuid nad ei täpsustanud kunas. Hiljuti ühele kasutajale saadetud küsimustiku põhjal võib arvata, et peagi.

Üks Redditi kasutaja tahtis lõpetada oma Spotify Premiumi tellimuse, et minna üle Apple Music’u peale. Enne lõpetamist pakkus aga Spotify talle võimalust proovida Spotify Platinum programmi 30 päeva.

Foto: Reddit

Kui seda postitust uskuda, siis on Spotify HiFi paketti oodata varsti, võibolla juba novembrikuus. Paketis on peale kõrgkvaliteetse muusika striimimise veel ka muid helikvaliteeti muutvaid lisafunktsioone.

Postituse kohaselt hakkab teenus Ameerika Ühendriikides maksma Premium paketist kaks korda rohkem ehk 20 dollarit. Eestis tähendaks see umbes 16–20 eurost kuutasu. Pakett on sama kallis kui Tidali HiFi Plus audio fanattidele.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.