Uudis

Spotify tasuta kasutajad võivad varsti nii palju reklaame vahele jätta, kui ise soovivad

Möödunud kuust saati on Austraalias Spotify tasuta kasutajad saanud proovida uuendust, mis lubab neil jätta vahele nii palju reklaame kui nad ise soovivad.

Active Media nimeline uuendus lubab kõikidel kasutajatel jätta vahele piiramatul hulgal reklaame, mis peaks Spotify esindajate sõnul panema inimesi kuulama ainult neid reklaame, mis neile endale meeldivad.

Active Media uuendus peaks Spotify teate kohaselt olema parem variant nii kasutajatele kui ka reklaamifirmadele, kuna loob kasutajatele rohkem isikupärastatud reklaame ja firmade reklaamid jõuavad efektiivsemalt õigete sihtgruppideni.

Spotify Austraalia ja Uus-Meremaa müügijuhi Andrea Inghami sõnul on nad tänu Active Mediale võimelised kasutajaid rohkem tundma õppima, et viimastele sarnaselt praegustele isikupärastatud Discover Weekly ja Your Time Capsule esitusloenditele ka sobivaid reklaame esitada.

Kuigi praegu on Active Media funktsioon saadaval vaid Austraalia Spotify kasutajatele, peaks see lõpuks jõudma kõikide Spotify kasutajateni, olenemata asukohast või sellest, kas tegu on tasuta või premium kontoga.

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.

Populaarsed lood mujal Geeniuses