Uudis

Spotify’d saavad nüüd Telia kliendid kuulata andmemahtu kulutamata

Foto: Reuters

Sellest nädalast saavad Telia Mobiilse Elu kliendid kasutada populaarset muusikateenust Spotify nii, et selle arvelt paketis sisalduv mobiilse interneti maht ei vähene.

Pakkumine kehtib kõigile Mobiilse Elu klientidele, kes kasutavad 8, 16, 32 ja 64 GB mahuga mobiilse interneti pakette. Kõik nimetatud pakettide kasutajatele rakendub Spotify kuulamisel zero rating ehk nullmäär automaatselt ning klient ise selleks midagi tegema ei pea.

„Spotify kasutamine internetimahtu kulutamata toimub piiramatus koguses kuni paketi põhi- või lisamahtu on veel alles. Mahtude täitumisel lõpetatakse ka Spotify tarbimine internetimahtu kulutamata. Teenus rakendub nii tasulisele Spotify Premium kui ka tasuta Spotify Free versioonile, samuti Spotify Premium for Family versioonile. Lisaks pole Spotify Premiumi puhul oluline, kas teenus on tellitud läbi Telia või mitte,“ selgitas Telia Eesti internetilahenduste ja kõneside grupi teenuste juht Allan Dobrõš.

Spotify kasutamine internetimahtu kulutamata toimub ainult teenuse tarbimisel Eestis ja Telia võrgus. Väljaspool Eestit tarbib Spotify kasutamine mobiilse interneti mahtu kõigi operaatorite võrgus tavapärasel kujul. Hetkel käivad Telial läbirääkimised ka teiste sarnaste muusikateenuste lisamiseks kampaaniasse. Spotify kampaania kestab kuni 31. maini 2018.

Tänavu juulis kehtestas Telia nullmäära MINU.TV teenusele ning peale seda on MINU.TV poolt pakutava sisu tarbimine nutiseadmetes märgatavalt kasvanud. Septembris laienes nullmäär erinevatele ERR-i kanalitele: ETV, ETV2 ja ETV+.

Märksõnad: , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.