Uudis

Starship hakkab Mustamäel DPD pakke ja Selveri toidukraami koju tooma

Starshipi pakirobotitega saab Selverist toitu koju tellida.

Starship Technologies kaupade tellimise teenus on tänasest Eestis kättesaadav. Mustamäe piirkonnas on võimalus vaid loetud minutitega tellida uudsel viisil koju nii toidukaupu kui ka pakke.

Kaupu saab tellida Mustamäe piirkonnas Starship Delivery mobiilirakenduse vahendusel (iOS ja Android).

“Tahame selle teenusega Mustamäe inimeste elu natuke lihtsamaks ja mugavamaks muuta. Ilmselt on paljud meie roboteid linnapildis näinud ja nüüd tekib võimalus neid päriselt kasutada ja nautida meie teenuse ja tehnoloogia eeliseid. See on teenus, mis sobitub tänapäevase tarbija elustiiliga,” ütles Starship Technologies tehnoloogiadirektor Ahti Heinla.

Kui rakendus on alla laetud, avaneb võimalus tellida toidukaupu vaid minutite jooksul. Olles kaubad välja valinud, võimaldab äpp valida, kuhu soovitakse kauba kohaletoimetamist – koju, tööle või mõnda teise asukohta. Roboti teekonda sihtkohta on võimalik jälgida reaalajas läbi rakenduse ja kohale jõudes saab selle avada samuti rakenduse vahendusel. Kõik toidukaubad komplekteeritakse Kadaka Selveris.

“Tulevikku vaatava ettevõttena on Selveril väga hea meel olla partneriks innovaatilistes projektides, mis aega väärtustava inimese elu mugavamaks muudavad,“ kommenteeris AS-i Selver juhatuse liige Kristi Lomp.

Pakiteenuse puhul võimaldab uus teenus saada pakid kätte roboti abil sobivas asukohas Mustamäel ilma, et selleks peaks minema pakiautomaadi juurde. Paki kättetoimetamiseks on vaja registreerida oma soov Starshipi mobiilirakenduse vahendusel, mille järgselt suunatakse pakk ümber ettevõtte jaotuspunkti, kust edasi viib robot selle sobival kellaajal kliendini.

Koostööd tehakse DPD-ga, kelle automaatidest on võimalik pakid ümber suunata. Teenuse leiab rakendusest “Starship Mustamäe pakivedu” alt.

“Meil on hea meel, et koostöös Starshipiga saame hakata oma klientidele pakkuma uut viisi pakkide kätte saamiseks, mis on samal ajal ka keskkonnasõbralik ja innovaatiline. Oleme veendunud, et see kasvatab teenusega rahulolu ja elavdab e-kaubandust veelgi enam,” kommenteeris DPD tegevjuht Rainer Rohtla.

Märksõnad: , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.