Uudis

Suur leke: Samsung S10 tuleb nelja mudelina, kõige võimsamal 3 kaamerat ja 12 GB RAMi

Samsungi telefon.

Samsungi järgmine lipulaev S10 jõuab küll avalikkuse ette alles tuleval kuul, kuid juba praeguseks on seadme(te) kohta ohtralt informatsiooni lekkinud.

Viimased lekked viitavad, et Samsung toob veebruaris toimuval üritusel välja neli S-seeria telefoni: S10 Lite, S10, S10 Plus ja S10 X (5G).

Esimene telefon peaks saama 4 GB muutmälu ja 128 GB salvestusruumi, tavaline S10 6 GB muutmälu ja kuni 256 GB salvestusruumi, Plus mudel saaks kuni 8 GB muutmälu ja kuni 512 GB salvestusruumi, 5G mudel võib aga saada kuni 12 GB muutmälu ja 1 TB salvestusruumi.

Samal üritusel peaks nägema ka painduvat Samsungi telefoni, mille mäluhulk oleks sarnane 5G mudelile.

Sama leke paljastab ka selle, et kõik S-telefonid saaksid ühe 16-megapikslise lainurkkaamera ning 12-megapikslise muutuva avaga kaamera. Plus mudel peaks saama ka kolmanda 13-megapikslise telefoto-kaamera, osad lekked lubavad seda ka tavalisele S10 mudelile.

Telefonide akude suurused oleks 3100, 3500 ja 4000 mAhi.

S10 kohta on liikvel mitmeid erinevaid väiteid, seega tasub leketesse suhtuda veidi skeptiliselt. Kuigi osadel lekitajatel on pikk ja laitmatu ajalugu, ei või kunagi seadmetes päriselt täiesti kindel olla, enne kui Samsung neid laval näitab.

Märksõnad: , ,
Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.