Uudis

Suur osa Samsungi Blu-ray mängijatest lakkas lihtsalt töötamast, Eestis pole abi veel loota

Samsungi Blu-ray mängija.Shutterstock

Suur osa Samsungi Blu-ray mängijatest lakkas üle kahe nädala tagasi töötamast, probleemi põhjus on ebaselge.

Samsungi ametlikus foorumis on tekkinud tänaseks 261-leheküljeline teema, kus kurdetakse, et nende Blu-ray mängijad enam ei tööta.

Probleem seisneb selles, et mängija läheb küll korraks tööle, kuid siis lülitab ennast ise välja. Järgmisena lülitub seade uuesti sisse, aga siis kordub sama mure.

Esialgsest teematõstatusest on möödas juba üle kahe nädala, kuid tänaseni pole selge, mis probleemi põhjustab või mis mudelid sellest täpsemalt mõjutatud on. Vaadates kasutajate tagasisidet, siis tundub, et väga suur osa Samsungi Blu-ray mängijatest enam ei tööta.

Samsung on probleemist teadlik ja vähemasti USA ning Suurbritannia turul pakutakse inimestele tasuta parandust. Selleks peab aga oma Blu-ray mängija Samsungile saatma.

Eestis puudub ametlik seisukoht

Küsisime Samsungilt üle, mis seis on Eesti või Baltikumi turul ja mida teha, kui mängija on katki.

Sealt vastati, et Eestis ja Baltikumis veel ühtegi nende Blu-ray mängijatega seotud juhtumit teada pole ja neid pole ka siinsel turul väga palju ostetud. Hetkel puudub ametlik seisukoht, mida klient probleemse mängijaga ette peaks võtma.

Küll aga on hetkel üks inimene Geeniusega ühendust võtnud, kellel on 2 aasta ja 8 kuu vanune Blu-ray mängija, mis enam ei tööta. “Mujal tsiviliseeritud riikides korraldatakse rikutud seadmete transporti parandusega tegelevatasse ettevõtetesse Samsungi kulul, et need tasuta korda tehtaks,” nentis ta.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.