Uudis

Šveitsi suurfirma investeeris Eesti idufirmasse 2 miljonit eurot

Sel kevadel Euroopa Komisjoni poolt veetava Startup Europe konkurssil Euroopa parimaks finantstehnoloogia iduettevõtteks kuulutatud INZMO kaasas enam kui kahe miljoni eurose investeeringu Helvetia Venture Fund’ilt. Helvetia on ka INZMO kindlustuspartner Eestis pakkudes ratta- ning mobiiltelefonide kindlustust.

INZMO ja suur Euroopa kindlustusselts Helvetia alustasid koostööd käesoleva aasta juunis ning täna pakuvad nad lisaks Eestile kindlustust ka Šveitsis. Investeeringu eesmärk on tugevdada koostööd olemasolevatel turgudel ning laieneda Kesk-Euroopas.

“Helvetia on juba meie võtmepartner mitmetes olulistes tootekategooriates,” ütles INZMO kaasasutaja Meeri Rebane. “Meil on väga hea meel, et INZMO saab jätkata hoogsat laienemist tänu niivõrd agiilsele ja innovaatilisele strateegilisele investorile.”

Helvetia äriarenduse juht Martin Tschopp ütles, et tänu INZMOle on neil võimalus õppida, kuidas klientidega lihtsalt ja kiirelt suhelda.

Eestlaste kindlustus-startup pakub tehnoloogiat, mis võimaldab klientidel nii mobiilis, veebis kui ka kauplustes saada kindlustuspakkumisi, soetada ja hallata oma kindlustuspoliise hetkega ning kahjujuhtumitest kindlustusandjat mobiiliäpi kaudu teavitada.

Lisaks võimaldab tehnoloogia kindlustusandjatel korraldada koostööd müügi- ja kahjukäsitluse partneritega ning hallata olemasolevaid lepinguid.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.