Uudis

Šveitsis toodetud modulaarne nutikell on ulmeliselt kallis

TAG Heuer tutvustas uut modulaarset Connected Modular 45 nutikella, mis maksab 1600 eurot, olles seega üks kallimaid Androidi nutikellasid, mida osta saab.

Mida pakub nutikell, mis on üle 1000 euro kallim, kui tavalised Androidi nutikellad? Esmalt loomulikult kallist tunnet, kuid lisaks sellele ka modulaarsust, mille abil on võimalik endale meelepäraseks teha pea kõik kella aspektid.

TAG Heueri nutikella puhul on võimalik lisaks rihmadele ning nende kinnituskohtadele välja vahetada ka terve kellasisu. Seega, kui kella nutikas osa liiga vanaks jääb, saab selle asendada traditsioonilise kellaosaga.

Kella nutika osa tehniliste näitajate seast leiab 24 tundi kestva aku, 4GB salvestusmahtu, 1,4-tollise ekraani ning juhtmevaba laadimise võimekuse. Seadme seest leiab ka 512MB muutmälu ning Intel Atom Z34XX protsessori. Kellaga saab soovi korral minna ka sukelduma, sest tootja sõnul töötab see ka pärast 50 meetri sügavusel vee all käimist.

Inimesed, kellel on olnud võimalik kellaga juba tutvuda, on juhtinud tähelepanu sellele, et see ei tundu kui nutikell, vaid on pigem sarnane kallile luksuskellale.

Euroopas hakkab kell maksma 1600 eurot.

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto- ja rahaportaali olulisematest lugudest.