Uudis

Swedbank ei tee sellist ühe klikiga maksude tasumist nagu LHV

swedbank_geenius_makseterminal_nutiterminal.jpg

Eesti maksu- ja tolliamet ning LHV pank andsid eile teada, et süsteemi, mis lubab tööandjatel vaid mõne klikiga tasuda ka riiklikud maksud. Selgub, et Swedbank täpselt sellist võimalust kasutusele võtta ei plaani, kuid töötab alternatiivi kallal.

Swedbanki äripanganduse osakonnajuhataja Aira Nigul-Lepp ütles Geeniusele, et Swedbankil ei ole plaanis oma klientidele kontopõhiselt Eesti maksu- ja tolliametile infot saata või jagada ning selle asemel töötab ettevõte välja oma lahenduse.

“Swedbankil ei ole hetkel plaanis oma klientidele kontopõhiselt Eesti Maksu- ja Tolliametile infot saata/jagada, küll aga oleme välja töötamas lahendust, mis hõlbustab väike- ja keskmise suurusega ettevõtetel igapäevast infovahetust nii pangaga kui ka tulevikus Maksu- ja Tolliametiga,” ütles Nigul-Lepp.

Geeniuse allikate sõnul räägitakse pangandusringkondades, et Swedbank arendab oma internetipanka liidest raamatupidamistarkvaraga, mis võib olla panga esindaja viidatud lahendus väike- ja keskmise suurusega ettevõtetele.

Oled sa GEENIUS, RIKAS või PRO? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.