Uudis

Tallinnast Tartusse saab nüüd pakke saata ühe euroga ja see jõuab kohale 12 tunniga

Foto: Sergei Zjuganov

CollectNet tuli turule avatud pakiautomaatide võrgu kullerteenusega Tallinna ja Tartu pakirobotite vahel, mis on ka äärmiselt soodne. Paki saab Tallinnast Tartusse saata ühe euro eest.

Pakk jõuab pakirobotist robotisse 12 tunniga ning XS-suuruses paki saatmine maksab ühe euro. Teenust on võimalik lisaks iseteenindusele kasutada ka mobiiliäpiga. Avatud võrk võimaldab hoida kokku aega ning ka raha, mistõttu usub ettevõte avatud pakiautomaatide võrgu kontseptsiooni. Pakke veab neli erinevat väikest firmat, kes tänaseks on CollectNet pakiautomaatide avatud võrguga liitunud.

“Me usume, et avatud pakiautomaatide võrk on kõige jätkusuutlikum lahendus arvestades e-kaubanduse jõudsalt eskaleeruvaid trende ning aja väärtuse kasvamist elus. Edasi liigume suunal, et korter- ja ärihoonetesse paigaldatud nutipostkastidest oleks pakke võimalik saata ja kätte saada ka kõigist e-poodidest tellides. Pakiautomaadid peavad jõudma inimesele lähedamale, kui need täna on,”  ütles Reelika Maranik, Collect.Net’i turundusjuht.

Tallinn ja Tartu on teadlikult valitud esimese etapina just suure pakiveo mahu tõttu. Rakvere ja Viljandi pakirobotid lisanduvad lähitulevikus. Pakke veetakse igapäevaselt. Pakid võetakse peale kella 20 ajal õhtul ning jõuavad sihtkohta hommikul kella kaheksaks.

Hinnakiri on järgmine: XS pakk – 1 €, S pakk – 2 €, M pakk – 3 €, L pakk- 4 €. Klient saab ise valida, kas teavitab pakisaajat e-maili või SMSi teel.

Makselahendus on samuti lahendatud eesmärgiga muuta teenus kiiremaks. Kuu lõpus saadetakse sarnaselt mobiilside või elektri tarbimisega kliendi e-mailile arve kuu jooksul tarbitud teenuste eest. Teenuse tarbimiseks tuleb kasutada CollectNet’i äppi iOS-i või Androidi telefonides või arvutis iseteenindust app.collect.net.

Kuidas kasutada?

  1. Arvutis tuleb menüüst valida “Paki saatmine” ja mobiilis “Vali teenus” ja sealt “Paki saatmine”
  2. Sisestada sihtkoht, kuhu pakki saata tahetakse ja saaja telefoninumber. Paki teekonda ning pakkide ajalugu saab jälgida nii iseteeninduses kui mobiiliäpis
  3. Saaja saab paki väljavõtmisega seotud info, kui pakk on pakirobotisse jõudnud.
Märksõnad: , , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.