Täna on E-smaspäev ja ka tehnikakaupadele on allahindlused, aga väga häid pakkumisi ei ole

Pane tähele! Artikkel on ilmunud enam kui 5 aastat tagasi ning kuulub Geeniuse digitaalsesse arhiivi.

Täna on Eestis E-smaspäev ehk mitmetes veebipoodides on soodusmüügid. Siiski paistab, et sel aastal tehnoloogiakaupa kuigi märkimisväärsete soodushindadega ei müüda.

Geenius heitis pilgu erinevatesse veebipoodidesse, kuid ei suutnud leida pea ühtegi pakkumist, kus midagi müüakse tõepoolest odavamalt, kui seda kuskilt mujal saab. Mitmel pool on küll originaalhindadest märksa odavamad hinnad, kuid veidi internetis tuuseldades on lihtne leida kohti, kus samaväärset või sama toodet müüakse sama hinnaga või odavamalt.

Siiski, kui oled mõne kindla ajalooga poe fänn ning oled kindlat toodet pikalt uurinud, kuid pole suutnud ostuotsust teha, siis nüüd on see ehk märksa lihtsam, kuna kampaanias osalevaid poode on üksjagu ning mitmed neist pakuvad ka tehnikakaupa.

Seega võib näiteks Photopointis täna leida kuni 25% suuruseid allahindlusi, seega tasub sinna pilk heita. Sony Center pakub kõikidele toodetele 10% suurust allahindlust, seega kui soovid PlayStationit või kõrvaklappe, võib poele pilgu peale heita. Expert pakub valitud toodetele kuni 67% suuruseid allahindlusi ning Kännukast saab telefonide lisatarvikuid allahindlusega.

Lisaks eelnevatele leiab veel ohtralt erinevaid poode, kus tehnikakaupa soodusega pakutakse. Uuri neid siit ning kui leiad midagi huvitavat, anna sellest ka meile teada.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.