Uudis

Täna on e-smaspäev: milliseid tehnikavidinaid selle puhul Eestis hea hinnaga saab?

Täna on e-smaspäev ehk Eesti veebipoodide suur ostupäev, mil kümnetes kauplustes on suured allahindlused. Kust saab täna aga hea hinnaga tehnikakaupu ja mida huvitavat pakutakse?

Photopoint

Photopoint pakub täna kõikidele toodetele kuni 23% suurust allahindlust. Suuremad allahindlused kehtivad küll odavamatele toodetele, kuid kui on olnud plaan osta uus kaamera või näiteks MacBook, siis saab ka neilt täna mitu protsenti allahindlust. Sääst pole küll hiiglaslik, kuid toode võib siiski olla mitukümmend eurot soodsam.

Kui oled aga otsimas maksimaalset allahindlust, siis saad näiteks nende neljaeuroste kõrvaklappide hinnast täna veel ligi euro alla, või selle lipsumikrofoni 23% soodsamalt.

Expert

Experti kauplustes on täna allahindlused kuni 80% ning suured allahindlused on rakendatud ka kallimatele toodetele. Näiteks on võimalik soetada see asjalik Canoni printer 60% odavamalt, või need Philipsi kõrvaklapid 39% odavamalt.

Sony Center

Sony Center pakub täna kõikidele täishinnaga toodetele 10 protsendi suurust allahindlust, seega on ideaalne aeg PlayStationi või asjalike kõrvaklappide soetamiseks.

Kännukas

Kännukas pakub täna paljudele vidinatele ning lisavarustusele suuri allahindlusi, seega võib täna endale 70% soodsamalt saada need ekraanipuhastuslapid, 10% odavamalt saab ka HTC U Ultra nutitelefoni.

Märksõnad: ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.