Uudis

Täna on Google’i suur üritus: mida uut nad näitavad?

Mida Google täna näitab?Foto: Scanpix

Täna õhtul toimub Google I/O 2019, mis on firma igaaastane arendajate konverents, kus ettevõte teatab ka oma uutest tarbijatele suunatud lahendustest. Heidame pilgu kuulujutukatlasse, et saada teada, mida täna õhtul näha võib?

Kaks uut telefoni

Üsnagi tõenäoliselt tuleb Google täna välja oma Pixel 3 odavama versiooniga, Pixel 3A ja Pixel 3A XL. Pixel 3A hind algab 399 dollarist, XL versioon aga 479 dollarist. Väiksem telefon saab 5,6-tollise, suurem aga 6-tollise ekraani. Kumbki pole aga klaasist, Google on hinna kokkuhoiu mõttes loonud need telefonid plastikust.

Android Q uued võimalused?

Androidi uue versiooni esimesed beetad on juba väljas, aga ilmselt on Google mitmed suured uuendused jätnud enda arendajatekonverentsi ajaks. Ja võib-olla isegi öeldakse välja, mida see Q uue operatsioonisüsteemi nimes tähendab?

Rohkem infot Google Stadia kohta

Märtsis kuulutas Google välja enda mängude striimimisteenuse Stadia, mis tundub väga paljulubav. Mitmed olulised detailid siiski jäid välja toomata, näiteks mängude valik, mängude või teenuse hind ja üldse, millal see välja tuleb. Google on ainult öelnud, et see tuleb välja sel aastal.

Nest Hub Max

Eelmisel aasta näitab Google enda tarkva kodujuhtimisekraani, millel on 7-tolline ekraan. Nüüd aga on oodata 10-tollise ekraaniga Nest Hub Maxi, millel on ka stereokõlarid ja mille hind saab ilmselt olema 200 dollarit või enamgi veel.

Ja ilmselt midagi veel…

Võib arvata, et Google räägib üht-teist veel selle kohta, kuidas Google Assistenti virtuaalassistenti on paremaks tehtud, milliseid uuendusi saab näiteks Google Lens või Google Photos. Või äkki hoopis Android TV? Või mingid uued Pixel Cromebookid? Või midagi täiesti uut? Täna õhtul juba näeme.

Märksõnad: , , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.