Uudis

Taxify’st lahkunud juhtide äpiga saab nüüd taksot tellida 200 linnas üle maailma

Londoni taksod. Hope Taxiga saad neid tellida.

Taxify’st lahkunud 200 juhti lõid uue äpi Hope Taxi, mis alustas Tallinnas tööd juuni alguses. Nüüd laienes äpp aga 200 linna üle maailma, kus Hope Taxi taksoäpiga saad taksot tellida. Nendeks linnadeks on näiteks Londonis, Kopenhaagen, Pariis ja Toronto.

Hope Taxil mõistagi endal nendel linnades autosid ei sõida, vaid sõita saab koostööpartnerite taksodega, mida saab tellida läbi Hope taksoäpi.

“Oleme teadlikud, et paljud meie olemasolevad ja tulevased kliendid reisivad tihti ning soovivad kasutada taksoteenust ka välisriikides,” rääkis Hope Taxi tegevjuht Robin Ilvik.

Seega Hope Taxi ei lähe mitte 200 linna vallutama, vaid pakub teenust pigem reisivatele eestimaalastele, kes on harjunud Eestis Hope Taxit kasutama.

“Kui tellid Londonis takso, siis tuleb kohale kohalik black cab,” sõnas ta Geeniusele. “Testiperioodil see ei võtnud aega üle viie minuti.”

Kuna sõite pakuvad koostööpartnerid, kellel on vastavad load nendes linnades sõitmiseks olemas, siis sellega Hope Taxi tegelema ei pea.

Selline näeb Hope Taxi äpp välja Pariisis.

“Erilisematest kohtadest tooksime välja Sri Lanka, Kataris ja Uus-Meremaa pealinnad. Erinevates linnades on valikud erinevad, näiteks Sri Lankal saab tellida Tuk-Tuki, Marseilles Teslat. Enamus linnades toimib võimalus taksot kellaajaliselt ettetellida läbi Hope rakenduse nagu Eestis,” selgitas Ilvik.

Täpne nimikiri linnadest tuleb Hope Taxi kodulehele teisipäeval, lubati Geeniusele.

Märksõnad: , , ,
Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.