Uudis

Taxify’st põgenenud juhtide uus lootus: taksoäpp Hope on nüüd saadaval

Taxify’st lahkunud 200 juhti lõid uue äpi Hope, mis Tallinnas sellest nädalast tööle hakkas.

20% kogu teenitud käibest annab Hope heategevuseks, kuid ei ole teada, mida see täpsemalt  tähendab, ehk kelleni annetatav summa jõuab. Samuti ei sõltu äpis olevad sõiduhinnad nõudlusest, vaid sellest, milline on praegune kellaaeg ja kuupäev.

Näiteks tuleb reede ja laupäeva öösel (alates kl 23) sõitjatel arvestada minimaalselt kuueeurose sõidutasuga, kusjuures kilomeetri hind on 0,59 eurot ning kestvust arvestatakse 19 eurosenti minutist. Nädala sees on tavaliselt miinimumtasuks neli eurot, kusjuures kilomeetri hind on 38 senti.

Segased numbrid

Eesti Ekspress kirjutas täna, et äpi loomise initsiatiiviks on saanud 200 juhi rahulolematus Taxifyga. Samas on hetkeks rakendusega liitunud kõigest 50 juhti.

Geeniuse kontorisse, mis asub Rotermanni  kvartalis, kolmapäeval kella 13 paiku autot tellides näitas äpp vaid üht lennujaama läheduses olevat autot, mis oleks kohale saabunud 14 minutiga.

Ka rakendus ise nõuab veel veidi tööd, näiteks puudub hetkel äpist keelevalik, nii et kasutajaliidest kuvatakse kõigile Inglise keeles, samuti pole äpp vähemalt iOSil kasutatav ekraanilugejatega, mistõttu ei saa vähemalt üks Geeniuse toimetuse liige teenust hetkel üldse kasutada.

Rakenduse saad alla tõmmata siit Androidile (Hope Passanger) ja siit iOSile (Hope Klient).

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.