Uudis

TCL-i uut tüüpi volditava telefoni kohta lekkisid esimesed pildid

Hiina elektroonikatootja TCL volditava ekraaniga telefoni teeb omapäraseks asjaolu, et ekraan volditakse teise sisse, nagu on näha lekkinud piltidelt.

Hiina tootja on ka varem erinevat tüüpi volditavaid telefone näidanud, kuid taoline lahendus on esmakordne. Telefoni taheti tutvustada käesoleva kuu lõpus toimuma pidanud maailma suurimal telefonimessil MWC, mis aga seoses koroonaviiruse puhanguga hoopis ära otsustati jätta.

CNET omanduses olevate piltide põhjal võib eeldada, et tavamõõdus korpusest saab osa välja tõmmata ning nii kasutusele võtta tahvlisuuruse ekraanipinna.

Täpselt pole aga teada, mismoodi ekraani voltimine on sellise kontseptsiooni juures lahendatud: kas tegu on painduva ekraaniosaga või jäävad liitekohad lahtivoltimisel näha.

Foto: www.cnet.com

Eeldatavalt teeb selline lahendus ka telefoni korpuse keskmisest paksemaks, kuid pildimaterjali baasil sellest esmamuljete põhjal aru ei saa.

Igal juhul jääb loota, et hoolimata MWC ära jäämisest leitakse telefoni näitamiseks mõni muu sobiv aeg ning kontseptsiooni lahendust tutvustatakse detailsemalt.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.