"Reageerivad"-tüüpi videotega YouTube’is populaarsust kogunud kanal The Fine Brothers avaldas hiljuti video, kus teismelistel paluti kasutada Windows 95-t ning selle kohta oma arvamusi jagada.
Pole ilmselt üllatus:teismeliste hinnangul onvanamoelises arvutis töötav Windows 95aeglane ning igav. 17-aastaneKaran Brar iseloomustas Windows 95-te kui „igavat ning vanamoelist“. Samuti arvasid osad noored, et kasutatava arvuti puhul on tegemist maailma esimese raaliga.
„Windows 95 tähistas eelmisel aastal oma kahekümnendat sünnipäeva, seega otsisime välja vana arvuti ning näitasime seda teismelistele, kes selle operatsioonisüsteemi väljatuleku ajal veel eluski polnud,“ selgitas üks video autorites Benny Fine CNETile antud intervjuus. „Tulemused olid üpriski head, kuid paneb ennast vanana tundma.“
Vaata noorte arvamusi allolevast videost: