Uudis

Tele2 Eesti saab uue juhi, Argo Virkebau läheb meediaettevõtet juhtima

Foto: Erik Prozes, PM Scanpix Baltics

Tele2 pikaajaline tegevdirektor Argo Virkebau hakkab aprillist tööle Ekspress Meedia tegevjuhina, lahkudes seega ka Tele2 juhi kohalt.

Virkebau sõnas Geeniusele, et tal on ettevõttest kahju lahkuda.

“Töö on põnev, organisatsioon on kihvt, inimesed on väga lahedad, aga üks hetk tuleb teha neid valikuid. Ma olen siin olnud üle poole oma karjäärist ajaliselt, üle 11 aasta. Mingitel sellistel hetkedel hakkad mõtlema, et äkki prooviks midagi muud ka,” selgitas ta.

“Tele2-ga oleme sel aastal kasvatanud müügitulusid 4 protsenti ja kasumlikkust 7 protsenti. Oleme Eestis välja ehitanud maailmatasemel sidevõrgu, mille teenuseid kasutab ligi pool miljonit klienti,” rääkis Virkebau.

“Tele2-l läheb praegu väga hästi ja saan rahuliku südamega vastu võtta uued väljakutsed. Leppisime Tele2 grupi juhtkonnaga kokku, et annan uuele juhile kõik projektid sujuvalt üle ja jätkan ettevõttes kuni kevadeni,” selgitas Virkebau.

Tele2 grupi asepresident Guillaume van Gaveri sõnul  on Argo Virkebau juhtimisel Tele2 arengud olnud väga kiired.

“Näiteks juhtis Argo Virkebau edukalt kahe ettevõtte, Tele2 ja Televõrgu liitmist, mille tulemusena saame lisaks mobiiliteenustele pakkuda erilahendusi, mis tõid võidu suurimates riigihangetes nagu näiteks superministeeriumi sideteenuste hange,” ütles van Gaver.

Argo Virkebau alustas 2006. aastal Tele2-s tööd finantsjuhina ja 2014. aastal jätkas tegevjuhina. Tele2 korraldab tegevdirektori leidmiseks konkursi ning uus juht valitakse lähikuudel.

Märksõnad: ,
Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.