Uudis

Tele2 pakub nüüd uut kaablivaba teleteenust, hinnad algavad 5 eurost kuus

Go3 teenus kui ka digiboks töötavad Telia ja Elisa võrgus.Foto: Shutterstock

Tele2 pakub koostöös Go3-ga kaablivaba teleteenust, mis lisaks Eesti telekanalitele toob vaatajateni mitmekesise valiku filmidest, sarjadest ja spordisündmustest.

Valikus on kuus erinevat telepaketti. Soodsam pakett maksab 5 eurot ja sisaldab 31 telekanalit. Iga paketi juurde kuulub ka tasuta järelevaatamisteenus.

Minimaalne internetikiirus teleteenuse kasutamiseks peab olema vähemalt 10 Mbit/s. Kui tahta kasutada kõiki funktsioone (kaasaarvatud HD kvaliteet), siis on soovitav internetikiirus vähemalt 20 Mbit/s.

Sama kasutajaga saad olla sisse logitud kuni 5 seadmes, korraga saad sisu vaadata 2 seadmest. Go3 sisu on võimalik vaadata kõigis Euroopa Liidu liikmesriikides ning Euroopa Majanduspiirkonna riikides. Go3 teenus kui ka digiboks töötavad Telia ja Elisa võrgus.

Go3 pakub lisaks Eesti kanalitele ka lastekanalid Kidzone, Nickelodeon ja Nick Jr, dokumentaalkanalid Viasat Explore, Nature ja History ja National Geographics, uudistekanalid BBC World News ja Euronews, filmikanalid TV1000 ja TV1000 Action ning spordisõpradele NBA TV, Setanta Sports ja mitmed teised välismaised telekanalid.

“Tele2 uus Go3 teleteenus on Eesti turul esimene, millel on nutitelerite jaoks olemas äpid. Kui teiste teenusepakkujate puhul peab inimene teleka vaatamiseks enamasti ostma või rentima digiboksi, siis Go3 teleteenus toimib nutitelerites juhtmevabalt ja kogu telesisu on vaadatav Go3 äpi kaudu,” rääkis Tele2 turundusdirektor Ines Estrin. Go3 äpp on saadaval LG, Samsungi ja Android TV nutiteleritele, samuti iOS ja Android nutitelefonidele ning tahvelarvutitele.

Go3 teleteenuse üks suurim pluss on see, et seda saab kasutada nii nutitelefonis, tahvel- ja sülearvutis kui ka telekas. Korraga saab telekat vaadata kahest erinevast seadmest. Kuna Go3 teleteenus on kaablivaba, saab oma lemmikkanaleid vaadata asukohast sõltumata.

“Kuna inimesed on väga liikuvad, peab tänapäeva teleteenus inimesega kaasas käima ja olema vaadatav nii kodus, suvilas kui ka Pärnu rannas,” ütles Estrin ja lisas, et pärast eriolukorra lõppu on arvatavasti väga vähe inimesi, kes tahaksid endiselt vaid kodus diivanil teleteenust vaadata.

Märksõnad: , , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.