Uudis

Telia hakkas Eestis kindlustama ka nutikellasid

Kellade puhul on kõige suurem risk seotud sellega, et isegi igapäevase kasutamise korral võib seadme ekraan saada kahjustuse.Foto: Shutterstock

Telia hakkab esimese mobiilioperaatorina Eestis kindlustuskaitset pakkuma erinevatele spordi- ja nutikelladele ning aktiivsusmonitoridele.

Telia Eesti finantseerimise ja lisaväärtusteenuste valdkonna juhi Maksim Melamedi sõnul on Eestis müüdavate kellade ja aktiivsusmonitoride valik päris lai ning inimestel on võimalus valida väga erineva hinnaklassi ja funktsionaalsusega seadmete vahel.

“Samaaegselt kellade ja aktiivsusmonitoride kasutajate hulga kasvuga on suurenenud juhtumite arv, kus randmeseade on rikki läinud või kahjustada saanud. See on ka peamine põhjus, miks otsustasime laiendada kindlustuskaitset uuele tootegrupile,” märkis Melamed.

Alates 18. novembrist pakubki Telia Seadmekindlustus kaitset lisaks telefonidele, tahvel- ja sülearvutitele ka erinevatele randmeseadmetele.

Seadmekindlustuse hinnad algavad 3,9 eurost kuust vähem kui 200 eurot maksavatele vidinatele, 200 kuni 399 eurot maksvate seadmete puhul on see 5,9 eurot. Mõlemal juhul on omavastutus 10%.

“Kellade kindlustamisel kehtivad samasugused tingimused ja hinnakiri nagu nutitelefonide puhul ning seadmekindlustus pakub kaitset nii seadme kahjustuse, kadumise kui varguse korral. Kellasid ja aktiivsusmonitore saab kindlustada kas kohe ostu hetkel või kuni 14 päeva jooksul peale seadme kättesaamist,” lisas Melamed.

Melamedi kinnitusel näitab senine praktika, et kõige enam vajavad kellade-aktiivsusmonitoride kasutajad kindlustuskaitset seadme ekraani purunemise või kahjustuse korral.

“Kellade puhul on kõige suurem risk seotud sellega, et isegi igapäevase kasutamise korral võib seadme ekraan saada kahjustuse, mille ainsaks lahenduseks on vaid uue seadme soetamine. Sääraste juhtumite puhul tulebki appi seadmekindlustus.”

Alates 18. novembrist on kõigile Teliast seadme ostjatele Telia Seadmekindlustuse kolm esimest kuud tasuta, pakkumine kehtib kuni 31. jaanuarini 2020.

Märksõnad: , ,
Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.