Uudis

Telia juhtkonnast lahkub sel nädalal kaks staažikat liidrit, suvel läheb veel üks

1ah07mar13b032.jpg

Telia Eesti juhtkonnast lahkuvad senine tehnoloogiadirektor Tiit Tammiste,erakliendi ja turundusüksuse direktor Piret Mürk-Dubout jafinantsdirektorValev Tõnisson.

Uus: loe lahkuvate juhtide kommentaari kaadrimuudatusele

Telia Eesti ja selle eelkäija Eesti Telekomi pikaaegne tehnoloogiadirektor Tiit Tammiste lahkub firmast käesoleva nädala lõpus. Ettevõtte uue tehnoloogiadirektorina asub 14. maistametisse Kirke Saar, kes senitöötas Telias rakendusteenuste osakonna juhina. Saaromab pikka ja mitmekülgset töökogemust IT valdkonnas erinevatest suurettevõtetest nagu Eesti Energia, Microsoft, Swedbank jt.

Telia juhatuse liige ning erakliendi ja turundusüksuse direktor Piret Mürk-Dubout lahkub ametist samuti selle nädala lõpus.Ettevõte on alustanud otsingut järglase leidmiseks, seniks võtab ameti kohusetäitjana üle Holger Haljand, Telia operaatoräri ja VUNKi juht.

“Mul on hea meel, et Kirke Saar võttis vastu tehnoloogiadirektori ametikoha, kus on fookuses teenuste kvaliteet ja arenduskiirus, mille juures soovime näidata väga häid tulemusi. Samuti oleme aktiivselt otsimas uut erakliendi ja turundusüksuse juhti, kelle väljakutseks saab meile väga olulise kliendisegmendi äristrateegia arendamine ja elluviimine. Tahan tänada nii Tiitu kui Piretit nende pika ja sisuka panuse eest ettevõttesse ning eraldi esile tõsta Pireti ja tema tiimi poolt väga edukalt läbi viidud rebrändingu projekti selle aasta alguses,” lausus Telia Eesti juhatuse esimees Dan Strömberg pressiteate vahendusel.

Kolmandana lahkub juuli keskpaigast töölt Telia Eesti finantsdirektor Valev Tõnisson.1. juulist alustab finantsdirektori rollis tööd Kadir Kale, kes on varasemalt töötanud erinevates Telia Company gruppi kuuluvates ettevõtetes, viimati Moldova ühe suurima mobiilioperaatori Moldcelli finantsjuhina.

“Valev on meie ettevõttes teinud väga head tööd juba 20 aastat, hindan tema panust kõrgelt ning soovin talle uutes väljakutsetes edu. Mul on hea meel, et Kadir meiega liitub ning usun, et tema pikaaegne kogemus ning taust finantsjuhtimise ja –analüüsi valdkonnas lisab palju väärtust,” rääkis Dan Strömberg.

Foto: Andres Haabu (PM/Scanpix)

Oled sa GEENIUS, RIKAS või PRO? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.