Telia liidab kolm kõnekaarti üheks: Diilist ja Simpelist saab sügisel Super

Telia toob Simpeli ja Diili kõnekaartide kasutajad Superi alla.Foto: Shutterstock

Telia lihtsustab sel aastal oma kõnekaartide valikut ning liidab kolm erinevat kõnekaardi brändi üheks: senised Simpel ja Diil kõnekaardid hakkavad sügisel kandma Super kõnekaardi nime. 

Praeguseks on juba lõppenud Simpel ja Diil kõnekaartide tootmine ning seetõttu ei saa neid erinevatesse müügikanalitesse ka enam juurde tellida. Nendes müügikohtades, kus veel Diili ja Simpeli kõnekaarte saada on, toimub kaartide müük kas kuni kauba lõppemiseni või kuni sügiseni, mil Simpel ja Diil liidetakse Super kõnekaardiga.

Telia kliendiväärtuse juhi Miina Lillemaa sõnul on erinevate kõnekaartide liitmise üks eesmärk muuta kohalik kõnekaardi turg tarbijate jaoks läbipaistvamaks, kus valiku tegemine oleks mugavam ja lihtsam.

“Teine väga oluline eelis on aga see, et saame edaspidi suunata kogu oma arendusressursi senise kolme kõnekaardi asemel ühele ning pakkuda seeläbi klientidele veelgi rohkem väärtust,” märkis Lillemaa.

Peale seda kui Diili ja Simpeli kliendid on viidud üle Super kõnekaardi teenusele, saavad nad osa ka kõigist Super teenuse hüvedest, näiteks 5G-st.

Telia on viimasel ajal üsna palju keskendunud sellele, et kõik kliendid 5G-le üle viia. Paar päeva tagasi teatas operaator, et 5G tugi lisatakse ka väiksema internetimahuga pakettidesse, kuid sellest muutus ka mitme paketi hind.

Kuidas üleviimine toimub?

Simpeli ja Diili kõnekaartide kliendid viiakse Super kõnekaardi teenusele üle selle aasta neljandas kvartalis. Kõik kliendid, keda muudatus puudutab, saavad personaalse teavituse SMSi teel, mis saadetakse neile vähemalt 30 päeva enne Superi teenusele viimist.

Diili ja Simpeli kõnekaardi klientide üleviimine Super kõnekaardi teenusele toimub automaatselt ning kõik klientide mobiilinumbritel olevad teenuste mahud (sh kõneaeg, mobiilse andmeside maht, ettemaksu jäägid) jäävad klientidel alles.

Hetkel saab veel jätkuvalt Simpel ja Diil kõnekaartide laadimiskoode ja kraapekaarte soetada nii erinevatest müügikohtadest üle Eesti kui ka laadida läbi Simpeli ja Diili kõnekaardi kodulehe.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.