Uudis

Telia teleteenust ootavad ees suured muutused

Telia TV. Foto: Kuvatõmmis/Telia

Telia uuendab lähikuudel enda teleteenust ja seetõttu muutuvad ka TV-paketid. Lisaks uuendab Telia lauatelefonilt välismaale helistamise hinnakirja ja muudab koduteenuste teenustingimusi. Muudatused hakkavad kehtima automaatselt ja kliendid saavad nende kohta teavituse.

Kõige suurem uuendus ootab ees teleteenuseid, kus siiani on kaks lahendust: Telia TV ja MINU.TV.

Lähikuudel jääb nende asemele ainult üks ühtne TV-teenus, mis võimaldab sul TV sisu vaadata nii teleris, sülearvutis, tahvlis kui ka mobiilis. Sellega seos muutub ka kanalite arv, mida kõige odavamas paketis vaadata saab, praegu on see 25+ kanalit, uues Mini paketis on see 30+ kanalit. Paketi hind jääb samaks.

Lauatelefonilt välismaale helistamise minutihinnad muutuvad

Seoses Euroopa Liidu (EL) regulatsioonidega ühtlustame Eestist EL-i mobiili- või lauatelefoni numbrile helistamise hinnakirja alates 15.05.2019.

Edaspidi on kõneminuti hinnaks 0,228 €/min. Samuti muutuvad Eestist väljapoole EL-i helistamise kõneminuti hinnad ning tariifid erinumbritele helistamisel nii EL-is kui väljaspool EL-i.

Muutuvad Telia koduteenuste tingimused

Telia muudab ka eKodu teenusetingimusi. Igal koduteenusel (Telia TV, koduinternet ja internetitelefon) on edaspidi eraldi uuendatud ja lihtsama sõnastusega teenusetingimused.

Lisaks kaasajastame ja täpsustame ka nende teenustega seotud internetiühenduse teenuste kasutamise tingimusi ja Seadme üüri tingimusi.

Kõiki Telia uuendusi saad vaadata siit.

Märksõnad: , ,

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto- ja rahaportaali olulisematest lugudest.