Uudis

Telia tutvustas uusi rändlustasuta pakette

Foto: Ronald Liive

Telia Eesti tutvustas täna uusi ilma rändlustasuta mobiilsidepakette, mis võimaldavad kasutada kogu Euroopa Liidus rändlusteenust koduturu hindadega.

Telia on esimene Eestis tegutsev operaator, mis on esitlenud uusi sidepakette, mida tehes on arvestatud juuni keskel Euroopa Liidus jõustuma hakkavat rändlusregulatsiooni, mis kohustab mobiilsideoperaatoreid pakkuma oma teenuseid kogu Euroopa Liidus sama soodsalt nagu koduturul.

Erakliendi poolelt tõi Telia turule uued Mobiilse Elu paketid, mis sisaldavad varasemaga võrreldes kuni kolmandiku võrra rohkem mobiilse interneti mahtu. Samal ajal odavneb uutes pakettides sisalduva gigabaidi hind.

Uus Mobiilse Elu portfell sisaldab kaheksa erineva andmesidemahuga paketti. Iga pakett sisaldab internetimahtu, mida saab koduse hinnaga kasutada lisaks Eestile kõikjal Euroopa Liidus. Lisaks uuenevad kõnepaketid, kuhu lisandub olulisel määral kõneminuteid ja SMS-e, mida saab samuti kodustel tingimustel kasutada kogu EL-is.

Erakliendi Mobiilse Elu hinnad ja mahud alates 20.04: 

50 MB – 0 eurot (Kogu EL-is)
0,25 GB – 4,99 eurot (Kogu EL-is)
2 GB – 7,99 eurot (Kogu EL-is)
4 GB Eestis – 10,99 eurot (3 GB kogu EL-is)
8 GB Eestis – 13,99 eurot (4 GB kogu EL-is)
16 GB Eestis – 19,99 eurot (5 GB kogu EL-is)
32 GB Eestis – 25,99 eurot (6 GB kogu EL-is)
64 GB Eestis – 34,99 eurot (8 GB kogu EL-is)

Suurema andmemahuga pakettide puhul tuleb andmemahu piirang peale. Piirang hakkab kehtima alates 4 GB paketist, millega saab EL-is andmesidet kasutada 3 GB jagu.

Telia Eesti juhatuse esimehe Dan Strömbergi sõnul soovib ettevõte selle sammuga kindlustada, et kliendid saaksid juba kaks kuud enne rändlusregulatsiooni jõustumist kasutada mobiiliteenuseid Euroopa Liidus samadel tingimustel kui Eestis.

“Meie senine kogemus näitab, et kui inimesed saavad reisil viibides kasutada mobiiliteenuseid koduturu hinnaga, tarbitakse neid kordades aktiivsemalt kui muidu. Selleks lisasime oma pakettidesse juurde märkimisväärsel hulgal kõne- ja andmesidemahtu, et suhtlemine Euroopas oleks sama muretu kui Eestis. Soovime, et meie kliendid ei peaks reisile minnes andmesidet välja lülitama või kartma suurte üllatusarvete pärast.”

Värskenduse teeb läbi ka Telia äriklientidele mõeldud portfell, mis kannab nüüdsest nime Mobiilne Äri. Sarnaselt Mobiilse Eluga kasvab ka Mobiilse Äri pakettides sisalduv mobiilse interneti maht ning langeb pakettides sisalduva gigabaidi hind.

Ärikliendi Mobiilse Äri hinnad ja mahud alates 20.04: 

50 MB – 0 eurot (Kogu EL-is)
2 GB – 8,99 eurot (Kogu EL-is)
4 GB Eestis – 11,49 eurot (3 GB kogu EL-is)
7 GB Eestis – 13,99 eurot (4 GB kogu EL-is)
14 GB Eestis – 18,49 eurot (5 GB kogu EL-is)
28 GB Eestis – 23,49 eurot (7 GB kogu EL-is)
56 GB Eestis – 31,49 eurot (9 GB kogu EL-is)

Rändlustasuta pakettide kasutamiseks peab klient sõlmima uue lepingu.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.