Uudis

Tinderi abil saab hakata korraldama grupikohtinguid

Kohtingurakendus Tinder hakkab pakkuma „grupikohtingute“ võimalust, mis ettevõtte sõnul pakub sõpruskondadele võimalust omavahel tutvuda, kuid ekspertide sõnul muudavad teenuse orgiarakenduseks.

Grupikohtingute korraldamiseks on tarvis see rakenduses sisse lülitada, märkida, millised sõbrad gruppi kuuluvad ning märkida, mis on plaanis teha. Näiteks saab „kohtingut“ otsides märkida, et Tiit, Teet, Mari ja Krõõt plaanivad minna õhtul kinno.

Seejärel saab avastada teisi sõpruskondasid. Mõlemast sõprade grupist peab vähemalt üks liige teise grupi ühele liikmele südame andma ning seejärel saavad grupid alustada vestlust.

Tinderi tippjuht Sean Rad selgitas, et lahendus aitab leida tutvusi, mis ei pea olema romantilised ning kindlasti ei ole lahenduse eesmärk siseneda nišiturule, milleks on grupiviisilised seksuaalsuhted.

CCS Insight nõustamisbüroo töötaja Ben Wood selgitas aga, et Tinder peab olema ettevaatlik, kuna paljud näevad Tinderit siiski peamiselt kohana, kust leida partner eesmärgiga astuda vahekorda.

Tinder Sociali lahendust testiti selle aasta alguses Austraalias ning peagi laieneb see ka Suurbritanniasse, Kanadasse, Ameerika Ühendriikidesse, Indiasse ning Uus-Meremaale. Ei ole teada, millal lahendus Eesti kasutajatele kättesaadavaks muutub.

Foto: Tinder

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto- ja rahaportaali olulisematest lugudest.