Uudis

TransferWise hakkas koostööd tegema Prantuse suuruselt teise pangaga

Transferwise'i kaasasutaja Taavet Hinrikus. Foto: Jaanus Lensement, Scanpix Baltics

Rahvusvahelisi rahaülekandeid soodsamalt võimaldav TransferWise hakkas koostööd tegema Prantsuse suuruselt teise pangaga BPCE Groupe, mis hakkab kasutama TransferWise’i API-t ehk rakendusliidest, mille abil pank saad teha rahvusvahelisi rahaülekandeid läbi TransferWise’i, kirjutab TechCrunch.

Kuna TransferWise pakub soodsamaid ülekandevõimalusi ja võistleb just nimelt nende samade pankadega, siis pole pangad just olnud varmad TransferWise’i pakutavat võimalust kasutama. Eestis teeb seda praegu LHV, Saksmaal N26 pank, mis on üsna tagasihoidliku turuosaga.

Nüüd sellesse nimekirja lisandunud BPCE Groupe on aga Prantsusmaa suuruselt teine pank, millel on üle 15 miljoni kliendi ja mis on TransferWise’i jaoks esimene oluline Euroopa suurpank, mis hakkab rahvusvahelisi ülekandeid läbi nende süsteemi tegema.

Koostöö saab reaalsuseks aga alles järgmise aasta alguses.

“Nii TransferWise kui ka BPCE soovivad pakkuda klientidele parimat teenindust ja soodsaimat hinda ning see koostöö on oluline samm, et see saaks reaalsuseks,” ütles TransferWise’i esindaja.

TransferWise lubab BPCE klientidel saata raha üle 60 riiki tavalise 0,5% ülekandetasuga, kasutades turu keskmisi valuutakursse.

Oled sa GEENIUS, RIKAS või PRO? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.