Uudis

TransferWise on kolmandat aastat järjest kasumis, tulu kasvas märkimisväärselt

TranfserWise'i tegevjuht ja kaasasutaja Kristo Käärmann.

Eelmisel majandusaastal kasvas TransferWise’i aastatulu üle 53% 179 miljoni naelani. TransferWise’i auditeeritud tulemused näitavad, et puhaskasum pärast maksude mahaarvamist on 2019. aasta märtsis lõppenud majandusaastal 10,3 miljonit naela. Ettevõte on järjepidevalt kasumis olnud alates 2017. aastast. Firma väärtuseks hinnatakse 3,5 miljardit dollarit.

TransferWise alustas rahvusvaheliste rahaülekannetega, kuid praeguseks on tooteportfell märkimisväärselt laienenud. Iga kuu liitub 10 000 uut äriklienti, kes koos suurettevõtete ja pankade endiga on nüüd ühendatud TransferWise’i rakendusliidesega.

TransferWise’i piirideta konto on saadaval rohkem kui 170 riigis. Hiljuti toodi USAs, Austraalias ja Uus-Meremaal turule piirideta kontoga kaasnev deebetkaart, peatselt jõuab see ka Singapuri ja Jaapanisse.

“TransferWise on kaheksa aastat jõudsalt kasvanud ning meie kohustus on seda vastutustundlikult ja kestlikult hallata. Finantstehnoloogia on kümnekordselt tõestanud, et suudab pakkuda klientidele madala hinnaga kõrgema taseme kogemust, kuid meie usume, et edu võti peitub ka tugeva ja usaldusväärse ettevõtte üles ehitamises. Meie finantstulemused tõestavad, et TransferWise’i tiim on selle valemi välja nuputanud,” kommenteeris Kristo Käärmann, TranfserWise’i tegevjuht ja kaasasutaja.

“Meie suunanäitajaks on raha, mida igal aastal oma madalate tasude ja läbipaistva mudeliga aitame inimestel säästa. Täna on selleks iga-aastaselt 1 miljard naela, kuid ees ootavad veel sajad miljardid. Seetõttu on rahvusvaheline laienemine meie prioriteet – me soovime pakkuda parimat viisi kuidas raha ümber maailma liigutada kõigile, kes seda vajavad,” lisas ta.

TransferWise arvudes:

  • Ettevõtel on 6 miljonit klienti üle maailma
  • TransferWise teeb iga kuu 4 miljardi naela väärtuses kliendimakseid (siseriiklikud & piiriülesed), säästes klientidele 1 miljard naela aastas võrreldes samaväärsete pangatehingutega
  • Üle 20% rahvusvahelistest ülekannetest on välkülekanded (jõuavad kohale vähem kui 20 sekundiga)
  • 1600 valuutavahetuse suunda, 49 erinevat valuutat
  • Üle 1700 inimese töötab 12 kontoris üle maailma – järgmisel aastal on plaanis tööle võtta veel 750 inimest.
Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.