TransferWise tuleb turule piirideta konto ja deebetkaardiga

TransferWise tuleb turule piirideta virtuaalkonto ja Mastercard deebetkaardiga. Alates tänasest on Euroopas elavatel inimestel võimalik taotleda deebetkaarti ja omada kohalikke pangarekvisiite Suurbritannias, USAs, Austraalias ja Euroopas. Kliendid saavad piirideta kontol raha hoida rohkem kui 40 valuutas.

TransferWise’i piirideta konto tähendab välisriiki reisijale või välismaal elavale-töötavale inimesele võimalust saata, kulutada ja säästa raha nagu kohalik elanik sihtriigis, ilma pangatasude ja vahetuskursi erinevustest tulenevate kuludeta.

TransferWise’i tegevjuhi ja kaasasutaja Kristo Käärmanni sõnul rahvusvaheline pangandus olnud liiga kaua suurte äride pärusmaa. “Me tahame teha rahvusvahelise panganduse taskukohaseks igaühele, sõltumata sellest, kui palju raha inimesel pangakontol on. Seepärast on TransferWise’il väga hea meel pakkuda oma kolmele miljonile kliendile piirideta kontot ja deebetkaarti.”

Käärmann lisas, et piirideta konto muudab olukorda kõikide jaoks, kes elavad välismaal või toimetavad mitmes riigis samaaegselt, ning on asendamatu nii vabakutseliste või füüsilisest isikust ettevõtjate jaoks.

Konto avamine on tasuta. Kliendid peavad maksma valuuta vahetamise eest TransferWise’i tavatasu, milleks on 0,35-1%.

Täna on võimalik Mastercard deebetkaarti kasutada eraklientidel, vabakutselistel ja füüsilisest isikust ettevõtjatel. Ärikliendid saavad deebetkaarti taotleda alates 2018. aasta teisest poolest.

Märksõnad: , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.