Uudis

TV3, TV6 ja TV3+ on nüüd vaadatavad HD kvaliteedis, aga selle eest tuleb lisa maksta

Alates 15. maist väljastab All Media Eesti nii telekanali TV3, TV6 kui ka TV3+ pilti HD-kvaliteedis ja nende eest tuleb Elisa ja Telia juures eraldi maksta.

HD-pildile üleminek tähendab televaatajatele paremat pildikvaliteeti ning võimalust vaadata filme, sarju, saateid ja spordiülekandeid kõrgemas resolutsioonis kui täna. Seni kanti neid telekanaleid üle SD-kvaliteedis.

“Spordifännid saavad rõõmustada, sest näevad Euroopa jalgpalli meistrite liiga mänge kõrgekvaliteetse pildiga, parimad kassahitid jõuavad filmihuvilisteni HD-pildis ning samuti saame oma kevade suursaate “Eesti otsib superstaari” tuua vaatajani täies hiilguses. Kanalid väljastavad oma programmi HD-s, ning uue kvaliteediga pilt jõuab televaatajateni, kelle teenusepakkuja seda võimaldab,” sõnab TV3 tegevdirektor Priit Leito.

“Alates 16.05 on Telia TV klientidel võimalik näha populaarseid telekanaleid TV3, 3+ ja TV6 ka kvaliteetses HD-versioonis. Kõik nimetatud kanalid lisanduvad Telia TV noppekanalite valikusse, ühe kanali kuutasu on 1 euro,” kommenteeris Telia televisiooni valdkonna sisu juht Birjo Kiik.

“Elisa kaabelvõrgu kliendid saavad All Media telekanalite TV3, TV6 ja 3+ HD-valikkanaleid tellida ja vaadata alates selle aasta 15. maist. Elisa Elamuse kliendid saavad seda teha mugavalt otse teleri ekraanilt või iseteenindusest internetis ning tasu ühe valikkanali eest on 0,99€ kuus,” sõnas Elisa TV-teenuste valdkonna juht Silver Soomre.

Märksõnad: , ,
Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.