Uudis

Twilio kavatseb Eestis palgata 300 inseneri ja muud IT-inimest

Pilvepõhist kommunikatsioonitarkvara müüv Twilio avas Tallinnas uue kontori, mis mahutab tulevikus ära umbes 300 kõrgharitud inseneri, IT- ja kasutajatoe spetsialisti.

Praegu on Eesti arenduskeskuse hingekirjas üle 130 töötaja rohkem kui 20 riigist. Uued tööruumid aitavad Räniorust pärit Twiliol kasvada Eestis juhtivate IT-tööandjate tasemele.

Twilio on kogunud tuntust insenerilt insenerile mõeldud kommunikatsioonitarkvara müügiga. Ettevõte pakub nii korporatsioonidele kui väiksematele idufirmadele Twilio platvormiga seotud hääle-, teksti-, juturoboti-, video- ja meililahendusi.

Twilio asutas Eesti arenduskeskuse viis aastat tagasi alguses oli seal vaid viis töötajat.

“Ovaali ärimaja neljale korrusele kolimine tähistab meie jaoks uut ajastut,” ütles Ott Kaukver, kes on Twilio globaalne tehnoloogiajuht ja kes veenas ettevõtte asutajat ning tegevjuhti Jeff Lawsonit investeerima Eesti tööjõudu.

“Tavaline eestlane ei pruugi näha meie logo ega toodet oma igapäevaelus, aga tõenäoliselt kasutavad nad meie tooteid teiste brändide rakendustes ja kodulehtedel. Tallinn on sellegipoolest soodne asukoht värbamiseks — see meelitab ligi mitmekesise taustaga eksperte üle maailma.” lausus Kaukver.

Märksõnad: , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.