Uudis

USA ettevõtte tahab hakata müüma odava hinnaga kokkuvolditavaid monitore

Mobile Pixels'i arust peaks kahte ekraani hoopis nii kasutama.Foto: Mobile Pixels

Ettevõttel Mobile Pixels on praegu ühisrahastuskampaania, millega tahavad nad turule tuua huvitava alternatiivi neile, kellele kõrvuti olevad monitorid väga ei meeldi. 

Ettevõtte sõnul võtab kõrvuti lahendus laual liiga palju ruumi ning ei ole ergonoomiliselt disainitud. Sellepärast tegid nad monitorid, mis on hoopis üksteise peal.

Mõlemal Geminos ja Geminos X monitori seerial on integreeritud kõlarid ning 1080p veebikaamera. Ekraanidel on ka dokk, millel on muuhulgas mälukaardi lugeja ja USB-C laadimispesa sülearvutile.

GIF: Mobile Pixels

Mõlemad versioonid kasutavad kahte 24-tollist ekraani. Tavaline Geminos tuleb 1080p resolutsiooniga ja Gemious X tuleb 1440p resolutsiooniga ning on ka natuke eredam.

Mõlemad monitorid saab ühendada oma arvuti külge ühe kaabliga. See tähendab, et mitut ekraani saab lihtalt kasutada ka näiteks uue MacBook Airiga, millel on vaid üks laienduspesa ekraani jaoks.

Samsung tegi hiljuti sarnase Odyssey Ark mänguritele monitori, kuid see maksab ka 3500 dollarit. Geminos ekraanid algavad 500 dollarist.

Tegu on aga siiski ühisrahastusega, mis on suhteliselt kaootiline sektor. Paljud projektid, mis saavad rahastuse, ei näe kunagi päevavalgust.

Mobile Pixels’i kasuks räägib aga fakt, et nad on varem juba monitore tootnud ja need on praegu ka müügil.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.