Uudis

Uus Eesti veebiteenus LeanSite tahab ehitusturgu ergutada

product.png

Uus Eesti veebiteenusLeanSite pakub rakendustehitustööde korraldamiseks, jälgimiseks ning meeskonna vaheliseks koostööks.

Tänasel ehitusturul on tavapärane, et pooled projektid ületavad kokkulepitud tähtaja, edastas firma pressiteates.Erinevatest uuringutest tuleb välja, et keskmiselt 35% projekti eelarvest on raiskamine. LeanSite OÜ kogemused ja uurimused on näidanud, et enamus nendest probleemidest on tingitud valest informatsioonist või üldsegi informatsiooni puudumisest, tihti on mureks ka see, kui keerukalt liigub tööde kohta käiv informatsioon eri osapooltevahel. Lisaks saavad suuremad probleemid alguse kehvast kommunikatsioonist, killustunud objektide haldamise protsessidest ja iganenud tööriistadest.

"Praegu on objektijuhide peamine töö info kogumine, selle töötlemine ja selle põhjal sobilike juhtimisotsuste tegemine. Koos uue lahendusega kaasneksid ka efektiivsemad otsused ja põhienergia läheks info kogumise asemel tööde sisulisele poolele,” selgitas ettevõtte tegevjuht Annika Salak.

Kommunikatsiooni parendamiseks ja info liikumise tõhustamiseks pakub Leansite paindlikku pilvepõhist platvormi projektimeeskondadele igapäevatöö korraldamiseks, jättes selle kõrvale võimaluse ka hoomata suuremat pilti projekti progressist. Leansite keskendub operatiivsete ehitusplatsi tööde korraldamise sidumisele üleüldiste projektijuhtimise protsessidega ning sellest tulenevalt ei ole tegemist lihtsalt järgmise projektijuhtimise tööriistaga. Lahenduse abil on kõikidel osapooltel võimalik saada ligipääs projekti informatsioonile igal ajal ja igalt poolt.

Selle aasta esimeses kvartalis osales LeanSite OÜ oma meeskonnaga Euroopa juhtivas ärilt ärile kiirendiprogrammis Startup Wise Guys. Selle perioodi jooksul arendati toodet, teostati mitmed valideerimised erinevate ehitusettevõtetega reaalsetel objektidel, et tõhustada koostööd ning aidata ettevõtetel säästa aega, raha ja ka närve.

„Me julgeme ennustada, et järgmise viie aasta jooksul muutuvad ehitusplatsid iseorganiseeruvateks süsteemideks ning Leansite on esimene samm selle saavutamisel” sõnas LeanSite OÜ kaasasutaja Ergo Pikas. Leansite'i missiooniks on arendada intelligentne platvorm kõigi ehituse osapoolte sidumiseks ühtsesse ja sujuvasse protsessi kasutades ehitusinformatsiooni modelleerimist ning analüütikat ja asjade internetti.

Tänasest on Leansite kõikidele huvilistele tasuta kättesaadav: www.leansiteapp.com.

Fotod: LeanSite

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.