Uudis

Uut Windowsit saab kasutama hakata juba järgmisel nädalal. Siit näed, kuidas seda teha

Windows 11-t saab proovida juba tuleval nädalal.Foto: Shutterstock

Nüüd teame ametlikult, et Windows 11 on tulekul ja arvutitele jõuab see millalgi käesoleva aasta lõpus. Tegelikult ei pea nii kaua ootama ja soovi korral saab värske Windowsi arvutile installeerida juba tuleval nädalal.

Microsoftil on olemas selline asi nagu Insider Program, mille raames saab firma toodangut enne ametlikku väljalaset proovida. Insider Programis osalemiseks ei pea muud tegema kui sinna registreerima ja seda saad teha siit.

Pärast registreerimist mine arvutis sätete alla ja otsi üles Windows Insider Program menüü, kust näidatakse sulle ära, kas arvuti vastab uue Windowsi nõudmistele.

Microsofti sõnul tuuakse esimene versioon Windows 11-st Insider Programi kasutajateni järgmisel nädalal. Ehk siis soovid uut Windowsit proovida, pole praegu muud teha kui ära registreerida ning ootama jääda.

Siinkohal hoiatuseks, et uue versiooni installerimine on omal vastutusel, sest tegemist on küllaltki varajase versiooniga ja seega ei pruugi kõik korralikult toimida: arvuti võib kokku joosta ja veateateid anda ning tõenäoliselt ei saa programme sajaprotsendiliselt veel tööle.

Enne uue installeerimist on tugevalt soovitatav teha oma failidest varukoopiad. Kõige parem oleks uut operatsioonisüsteemi proovida arvutil, mida igapäevaselt vaja ei lähe.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.