Uudis

Vaata videot: Oppo arendas telefonikaamera, mis tõmbub korpuse sisse

Tõenäoliselt räägib ettevõte uuest tehnoloogiast lähemalt järgmise nädala Inno Dayl.Foto: Oppo

Oppo andis välja lühikese video, kus nad näitasid uut sissetõmbuvat kaamerat. Videos on näha, kuidas kaamera tuleb telefonist välja ning hiljem tõmbub taas sisse tagasi. Klipis vihjatakse ka sellele, et uus kaameramoodul on veekindel ning tõmbub telefoni kukkudes automaatselt sisse tagasi.

Kuigi Oppo pole ise seda veel kinnitanud, tundub uus kaamera disain, erinevalt pop-up tüüpi kaamerast, olema pigem pildi kvaliteedi parandamiseks. Kuna videos on kaamera mooduli peale kirjutatud lihtsalt “50mm”, siis tundub see olema pigem telefoto kaamera, kui lähivõtte oma.

Kaameral on veel kirjas, et tegu on 1/1,56-tollise sensoriga, 50mm läätsega ja objektiivi avaga f/2.4, mis tähendab, et see objektiiv võib olla kaks korda pikem, kui tavaline telefoni objektiiv. Tegu on ka palju suurema sensoriga, kui tavaliselt telefoni telefoto kaamerates. On võimalus, et lisasuurus on võimalik tänu väljaliikuvale mehhanisimile.

Oppo andis video välja enne järgmise nädala Inno Day üritust, kus ettevõtted näitavad oma uusi innovatsioone. Eelmisel aastal näitas Oppo rullitavat telefoni ja augmenteeritud reaalsuse prille.

Märksõnad: , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.