Uudis

Vaid kolmandik eestlastest on oma @eesti.ee aadressi ümber suunanud

Ligi 350 000 inimest on suunanud riigi e-posti oma igapäevaselt kasutusel olevale meiliaadressile ning saanud seeläbi riigilt kokku pea miljon teadet.

Eelmisel nädalal teavitas politsei- ja piirivalveamet portaali kaudu enam kui 12 500 inimest nende turvariskiga ID-kaartide sertifikaatide kehtetuks tunnistamisest. Üle poole kirjadest ei jõudnud kohale, sest suur osa adressaatidest ei olnud e-posti ümber suunanud.

Eesti.ee juht Raimo Reimani sõnul on riigi ja inimese omavahelise suhtlemise kõige operatiivsemaks kanaliks just eesti.ee, mille kaudu edastatakse aastas ligi miljon teadet.

Loe siit, kuidas @eesti.ee aadressi ümber suunata.

“Selleks, et oluline info alati ja kiiresti kohale jõuaks, tuleb iga inimese jaoks loodud eesti.ee lõpuga meiliaadress enda meiliaadressile ümber suunata. Lisaks e-postile saab riigi infot tellida ka SMSile, kuid peamine info saadetakse siiski e-kirjaga,” selgitas Reiman ning avaldas lootust, et aina enam riigiasutusi hakkavad tulevikus info edastamiseks riigiportaali teavitusteenust kasutama.

Mullu saadeti riigiportaali kaudu 998 139 ja sel aastal on saadetud 405 595 teavitust. Tänaseks on @eesti.ee aadressi igapäevasele e-postiaadressile ringi suunanud 345 668 eraisikut ja 70 386 ettevõtjat.

Märksõnad: , ,

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.

Populaarsed lood mujal Geeniuses