Uudis

Varsti on Windows 11 Pro installimiseks vaja veebis loodud Microsofti kontot

Microsoft uuendab jõudsalt oma uut operatsioonisüsteemi.Foto: Shutterstock

Mircrosoft uuendab visalt värsket Windows 11 operatsioonisüsteemi. Alles eile kirjutasime uutest lisadest, mis 11-le on tulemas. 

Nüüd hakkab sarnaselt Windowsi koduversioonile ka Pro versioon installimisel nõudma internetiühendust ja Microsofti kasutajat.

Praeguseni on Microsoft võimaldanud Windows 11 Pro operatsioonisüsteemi veel nii installida, et kasutaja loob arvutile ainult kohaliku konto, mis on sisuliselt lihtsalt parool ja kasutajanimi arvuti avamiseks. Siiani pole olnud vaja ka internetiühendust.

Tavaliselt tuleb pilveteenusteks, sünkroonimiseks ja app store’i kasutamiseks luua süsteemipakkuja konto. Peagi saab aga Windowsist ainus operatsioonisüsteem, mis nõuab ka kõige lihtsakoelisemate ülesannete täitmiseks eraldi kontot.

Isegi uue Maci saab nii üles seada, et pole vaja luua eraldi Apple’i kasutajat.

Uuendus ei rakendu neile, kelle arvuti juba on kontota üles seatud ega neile, kellele on töö poolt loodud kohalik konto.

See muutus puudutab kõige rohkem professionaale, kes peavad päevast päeva installima mitmetesse arvutitesse Windowsi ning peavad nüüd eraldi igasse arvutisse sisse logima.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.