Uudis

Veriff lõi käed maailma juhtiva krüptoettevõttega Blockchain

Eesti tehnoloogiaettevõte Veriff alustas koostööd maailma juhtiva krüptovaluuta kauplemise platvormiga Blockchain. Veriff kinnitab Blockchaini jaoks inimese identiteedi kõrvutades dokumendist, videokõnest, seadmest ja võrgust talletatud andmeid.

Blockchain pakub mugavat ja turvalist ligipääsu krüptovaluutaga kauplemiseks ning tehingute kinnitamiseks teenindades miljoneid kliente üle maailma alates eraisikutest kuni suurettevõteteni.

Blockchain alustas Veriffi teenuse testimist aasta alguses ning on selle ajaga laiendanud teenust miljonite klientideni kasutades isikute tuvastamiseks Veriffi tehnoloogiat. See on võimaldanud ennetada halbade kavatsustega klientide lisandumist kliendibaasi ja tõsta turvalisust küberpettuste vastu.

“Veriffi tehnoloogia on maailma tipptasemel ning nad on olnud meile suurepäraseks koostööpartneriks,” rääkis Blockchain Walleti juht Xen Baynham-Herd.

Veriffi asutaja ja tegevjuhi Kaarel Kotkase sõnul on au ühendada jõud krüptotööstuse lipulaevaga ning võidelda ühiselt küberpettuste vastu.

“Blockchaini otsus usaldada just Veriffi meeskonda on suur kompliment kogu meie tiimile,” ütles Kotkas. “Teised ei suuda pakkuda sellisel tasemel teenust nagu meie.”

Blockchain on kaasanud üle 70 miljoni dollari väärtuses investeeringuid muuhulgas sellistelt investoritelt nagu Lightspeed Venture Partners ja Google Ventures. Blockchaini juhatusse kuuluvad endine Barclay grupi tegevjuht Antony Jenkins, endine Skype’i operatsioonide juht Michael Jackson ja Lightspeed Ventures’i partner Jeremy Liew.

Viimase 12 kuu jooksul on Veriffi meeskond kasvanud 17 korda ning tänaseks töötab Veriffi Tallinna kontoris üle 300 inimese.

Veriff on kaasanud 8,3 miljoni dollari (7,35 miljoni euro) ulatuses investeeringuid. Ettevõttesse on investeerinud Mosaic Ventures, Y Combinator, SV Angel, ACE & Company, LIFT99, Superangel, Taavet Hinrikus, Ashton Kutcher, Paul Buchheit, Elad Gil, Sten Tamkivi, Jaan Tallinn, Ragnar Sass, Gustaf Alstromer, Anu Harihara, endine LexisNexise tegevjuht Andrew Prozes ja paljud teised.

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.