Uudis

Veriff võttis aastaga tööle 100 inimest ja jõuline värbamine on alles algusfaasis

Veriff plaanib juurde värvata veel 100 inimest.

Eesti riskikapitalistide poolt 2018. aasta idufirmaks valitud Veriffi töötajate arv kasvas aastaga 13 korda. Kui aasta tagasi töötas ettevõttes kaheksa inimest, siis tänavu 1. veebruari seisuga on ettevõttes palgal sada töötajat 18 erinevast rahvusest.

Veriffi asutaja ja tegevjuhi Kaarel Kotkase sõnul on jõuline värbamine alles algusfaasis.

“Praeguse prognoosi kohaselt töötab meil poole aasta pärast üle kahesaja inimese. Kasv on hoogne, kuid kasvame vastavalt klientide vajadustele. 2018. aasta alguses oli meil üheksa klienti, nüüd ligi sada. Ärimahu kasv kannustab värbamist, samas on sõel äärmiselt tihe,” rääkis ta.

“Oleme teinud majasiseselt nalja, et Stanfordi või Harvardi ülikooli on kergem sisse saada, näiteks Harvardisse saab iga üheksateistkümnes kvalifitseeritud kandidaat. Konkurss meie juurde on üks kolmekümnekahele. Eesmärk on kasvada vastavalt vajadusele ning seda parima võimaliku meeskonnaga,” lisas ta.

Täna töötab Veriffis inimesi nii Ameerika Ühendriikidest, Brasiiliast, Ghanast, Jaapanist kui ka mujalt.

Aasta jooksul on kasvanud hoogsalt nii Veriffi masinõppe-, verifitseerimise- kui tootearendusmeeskond. Samaaegselt on värvatud mitmeid kogenud võtmeisikud.

Arendusjuhina töötab Skype Eesti endine tegevjuht Tiit Paananen, turundusjuhina endine LHV digitaalkanalite juht Triin Uustalu, äriarenduse juhina endine Uber Baltikumi tegevjuht Enn Metsar, tehnoloogiajuhina endine Skype’i tarkvaraarhitekt Jaanus Kivistik, personalijuhina Scoro kaasasutaja Kristina Lilleõis, verifitseerimisüksust juhib endine TransferWise’i verfitseerimisüksuse juht Kreet Prants, küberpettustevastast tootegruppi juhib BrowserID asutaja Argo Mändmaa ning masinõppe meeskonda juhib endine Starship Technologies’i tarkvarainsener Taivo Pungas. Veriffi meeskonda kuulub palju põnevate hobidega inimesi.

Veriffil sadakond klienti üle maailma, nende seas finants- ja jagamismajanduse ettevõtted ning online-kaubamajad. 2019. aasta jaanuaris laiendas Veriff oma tooteportfelli läbi küberturvalisuse ettevõtte BrowserID omandamise, mis suudab tuvastada seadmepõhistest andmetest lähtuvad riskid.

Veriff on kaasanud 8,3 miljoni dollari ulatuses investeeringuid 25 institutsionaalselt ja erainvestorilt.

Veriff asutas 2015. aastal toona 20-aastase Kaarel Kotkas. Mullu kevadel paigutas Nordic Business Report Kaarel Kotkase Põhja-Euroopa 25 kõige mõjukama noore ettevõtja hulka.

Märksõnad: , ,
Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.