Uudis

Viis suurt probleemi tänase Windows 10 uuendusega

Paljud Windowsi kasutajad, kes on oma arvutitesse paigaldanud Windows 10 suure uuenduse Creators Update on kogenud tõsiseid probleeme. Toome välja need põhjused, mida peaks enne uuenduse paigaldamist teadma, et soovi korral uuendamisega veidi oodata.

Uuendus ei tööta

Mitmed kasutajad on märganud, et uuendamise ajal läheb ekraan mustaks ja mitte midagi ei toimu. Sellisel juhul tuleb mõned minutid oodata ning kui midagi ei juhtu, tasub voolunuppu all hoides arvuti taaskäivitada. See peaks probleemi lahendama.

Arvuti muutmälu ei tööta korrektselt

Pärast uuendust võivad kasutajad märgata probleeme arvuti muutmäluga, mis paistab pidevalt täis olevat. Selle tulemusel võib arvuti ka väga aeglane olla ning toimingute tegemine võib osutuda tavalisest keerulisemaks.

Otsest lahendust probleemile veel ei ole ning see ei puuduta kõiki kasutajaid.

Internet ei tööta

Kasutajad on märganud probleeme ka internetti ühendamisega. Nimelt annab arvuti teate, et modem ei saa internetiga ühendust luua ning veakoodiks on 633. Sellise probleemi puhul aitab harilikult draiverite uuesti paigaldamine.

Rakendused ei avane

Leidub ka kasutajaid, kellel on probleeme erinevate rakenduste avamisega. Programmi avamisel sulgub see koheselt.

Edge on aeglane

Mitmete kasutajate teadete kohaselt on pärast uuendust probleeme ka Edge’i veebilehitsejaga, kus mitmed funktsioonid ei tööta. Näiteks esineb probleeme järjehoidjate avamisel.

Ajutise lahendusena võib kasutada teisi veebilehitsejaid.

Loe pikemalt portaalist WindowsReport.

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.