Uudis

Wear OS saab võimekuse pöörata nutikella ekraanipilt 180 kraadi, et ka vasakukäelistel oleks seda mugavam kasutada

Google plaanib tulevastele Wear OS platvormil jooksvatele nutikelladele lisada funktsiooni, mis aitab ekraanipildi keerata tagurpidi. See on eriti kasulik vasakukäelistele kellaomanikele (ehk neile, kes hoiavad kella paremal käel).

Teatavasti on enamikel kelladel juhtnupud paigutatud paremale küljele, mis samal käel kandjatele teeb nuppude vajutamise ebamugavamaks. Näiteks Apple’i nutikelladel on selline võimalus olnud juba mõnda aega ning tänu sellele on kella nuppude kasutamine oluliselt mugavam ka paremal käel kandes.

Google on loonud keskkonna, mis võimaldab esitada nende toodetele ja teenuste parandamiseks veateateid ning parandussoovitusi, läbi mille antud funktsiooni kasutuselevõtmise soov ka esitati. Murelik kasutaja sai ka Google’i töötaja poolt kinnituse, et parandus on süsteemi sisse viidud ning seda saab uutel nutikelladel kasutada.

Täpselt pole öeldud, millal ja millistel mudelitel see kasutusele võetakse ega ka seda, kas funktsiooni on võimalik tulevikus kasutada ka juba olemasolevate mudelitega.

Märksõnad: , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.