Wolti kuutasupõhise teenusega saad vabaks kojuveoteenuse maksmisest

Kui tellid Woltist vähemalt kaks korda kuus süüa, siis tasub kuuteenus juba ära.Foto: shutterstock

Tänasest asub Wolt esimesena Eestis pakkuma kuutasupõhist teenust, mis võimaldab kasutajatel tellida tasuta kojuveoga piiramatult sadadest restoranidest ja poodidest. Teenus saab kõigile kasutajatele kättesaadavaks selle nädala jooksul ja maksab 4,99 eurot kuus. Uued kasutajad saavad Wolt+ teenust esimesed 30 päeva tasuta testida.

Wolti Baltikumi tegevjuhi Liis Ristali sõnul on kõige lihtsam Wolt+ teenust selgitada, kui võrrelda seda Netflixiga. „Põhimõtteliselt on see kojuveoteenuse versioon Netflixist. Kasutaja maksab kuus kindla tasu ja saab selle eest tellida ükskõik millisest toidukohast, toidupoest või kauplusest omale meelepärast ja kojuveotasu ta maksma ei pea. Tänasest on teenus saadaval 50% meie kasutajatest ja nädala lõpuks loodetavasti juba kõigile.“

Kasutajad tunnevad äpis Wolt+-ga liitunud toidukohad ja kauplused ära tänu W+ märgisele.

Kõik kasutajad saavad kuutasu süsteemiga liituda äpist. Kui sellega on liitutud, siis tekib mitmete toidukohtade ja kaupluste juurde sinine märgis W+. See tähendab, et need kohad on 3 km raadiuses olemas ja osa tasuta kojuveo süsteemist. Kasutaja tellib ja maksab oma tellimuse eest nii nagu varemgi, aga kojuveo tasu ei lisandu. Sellest lihtsamaks on raske minna.

Wolt+ on saadaval kõikides linnades, kus Wolt opereerib ehk Tallinnas, Tartus, Pärnus, Narvas ja Narva-Jõesuus. Minimaalne ostukorvi väärtus toidukohtades peab olema 9 eurot, kauplustes 12 eurot ja toidupoodides 20 eurot.

Märksõnad: , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.